Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha sétáltatom a kutyáimat?

Nagy568 kérdése:

Baj ha sétáltatom a kutyáimat?

Figyelt kérdés
Békés megyében lakom egy kis faluban és egyesek néha be szólnak ha viszem a kutyáimat sétálni. Kezd elegem lenni a bunkő pa...ból.
2014. márc. 24. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kutyát kell vinni sétáltatni.Nem baj!Bár falukban nem szokták vinni nagyon sétálni a kutyákat. (nem tudom miért, de nagyon rosszul teszik az emberek)
2014. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele, nem is értem az ilyen embereket. Én Békéscsabán élek, igaz ez szintén nagyon vidék, de itt ebből a szempontból normálisak az emberek, sosem kaptam még beszólást csupán azért, mert sétáltatom a kutyát.

Ne foglalkozz ezekkel, az az ember, aki szerint egy kutyát nem szabad sétáltatni, semmit nem tud az egészséges kutyatartásról.

Megkérdezhetem melyik faluról van szó?

2014. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt tapasztaltam hogy bolondnak tartják azt aki viszi a kutyáját sétálni. Nem foglalkozzok velük csak néha idegesítő!! Sajnos erre az van hogy megköti a kutyáját és kész. Szomorú!!
2014. márc. 24. 21:57
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Tényleg furcsa ,ha ott a nagy telek és valaki pórázon rángat egy kutyát fel le a faluban, miközben az egész utca összes kutyája lármázik amerre megy. Kinek ,mi ebben az élvezet azt nem tudom?

Ha egyik vadabb kutya kitör a kerítés mögül,neki a sétás kutyának , akkor meg kész a baj, a marakodás.

2014. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nálam mindig van gáz spray ha kutya sétáltatás közben meg támad egy idegen kutya tudom ez sem jó de a saját kutyámat védem.
2014. márc. 24. 23:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, az emberek már csak ilyenek, nem tudom ezzel mi a bajuk, hogy az ember sétáltatja a kutyáját...
2014. márc. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem ilyenek az emberek, viszont van egy bizonyos réteg, aki a másik figyelésében, leszólásában leli örömét.

Jogos ha ki vagy rájuk akadva, de vígasztaljon hogy nincs igazuk, és tényleg bunkó parasztok.

2014. márc. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is Békés megyében lakok, kisvárosban. Az én kutyámra már mutogatnak...:D Suliba járok vele, mindenhová póráz nélkül közlekedünk, mindig, mindenhova elkísér, és kinti-benti kutya kertes házban. Na ez vidéken kb olyan, mintha teljesen hülye lennék. Engem nem érdekel, nekem így jó, meg azért vicces, hogy hülyének néznek, de amikor látnak minket, már mondják, hogy ott jön az okos kutya csak azért, mert jön ha hívom, meg megáll a járdán a kereszteződésben. Na én meg ezért szoktam rajtuk nevetni ...:)
2014. márc. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük. Én is pestről költöztem vidékre még jó régen, de már annyira elegem van az itteni sötétségből,hogy záros időn belül visszamegyek pestre...

Nekem is mindig beszólnak,hogy a francnak sétáltatom, meg hogy rám eresztik a sajátjukat. Mindig mondom, hogy állok elébe, de még egyik se volt olyan legény, hogy be is váltsa.

Itt is mindenki a csodájára jár annak, ha a kutya láb mellett jön, és kereszteződésnél leül mellém.

Járunk a helyi kutyasulival bemutatózni (azért itt is vannak normális kutyások,csak kevesen sajnos) és mivel a kutyám trükköket tud, nem is keveset, ezért ő cirkuszi kutya. Megkaptam már azt is, hogy én biztos, hogy közelebbi kapcsolatot is ápolok a kutyámmal...(lány létemre szuka kutyával..na de mindegy) Ha a sötétség fájna, akkor itt a városban nem 10.000 laknánk kb, hanem 20-an....Én is besokallok már a sok hülyétől, mert egy idő után roppant fárasztó az állandó vernyákolásukat hallgatni.

De, kitartást kérdező, meg kell szokni, hogy a magyar állattartási kultúra egyenlőre a béka feneke alatt van.

2014. márc. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már így összegyűltünk békésiek, Orosházáról nincs itt valaki? :)


Én is utálom, amikor az utca összes kutyája őrjöng, de úgy fogom fel, hogy ez egy lehetőség arra, hogy a kutya megszokja, hogy ne folglalkozzon velük. Be még nem szólt senki szerencsére. Sétáltassad csak és ne foglalkozz velük.

2014. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!