Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekete fiú mopsz kiskutyának...

Fekete fiú mopsz kiskutyának tudnátok nevet mondani?

Figyelt kérdés
Olyan nevet szeretnék adni neki ami nem olyan gyakori, és illik rá. Segítsetek ha van ötletetek!!

2014. márc. 25. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a heppem, hogy megnézem, hogy mi a fajta története és így választok nevet. A mopsz Kínából származik, így én biztos onnan néznék valamit. Pl. Csilin (kínai tartomány)
2014. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Turi, Turpi
2014. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mopi, Mopic:):), Móric, Brendon, Jenci, Gogó:):) (Ez reflexből jött, am a többi is:)), akkor már Bobó is lehetne, megy Bogyó meg Szeder, Szedííí:):):):) Szedrik az is szép lenne neki szerintem:):), Zebulon:)),
2014. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a Zebulon nagyon jó! Ilyen vonalon akkor Lucifer is lehet. Még a Vazul, Töhötöm jutnak eszembe.
2014. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én Novára gondoltam, ez hogy tetszik nektek?
2014. márc. 25. 13:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Brunci, Töpszli
2014. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Nova is nagyon jó! Mivel Te leszel a falkavezér, nyugodtan bízz magadban és dönts!
2014. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kocaharcos válasza:
Hektor baltazár matilda :)
2014. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!