Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van ingyenes okj kepzes?

Hol van ingyenes okj kepzes?

Figyelt kérdés
Állatorvosi segednek szeretnek tanulni, de mindenhol 200 ezer ft kernek el, az első szakma nem ingyenes?? Es ha igen hol van ilyen?
2014. márc. 25. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden szakma ingyenes. Pl a fodrász, kozmetikus, fényképész stb sem. Ez sincs ingyenesen.
2014. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Iskolarendszerű képzések közt vannak ingyenesek. Ez lehet, hogy nem az.
2014. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ingyenes csak akkor ha iskola rendszerű és 1 év vagy több év a képzés.


Én kutyakozmetikai és fotós képzésre szeretnék menni, de egyik sem ingyenes,bár a fotós 2 éves vhol,de az sem ingyenes,mert nem iskola rendszerű.

Kutyakozmetikai meg 4-6 hónap.


Valószínű 6 hónapnál az állatorvosi segéd tanfolyam sem több(bár nem tudom pontosan mennyi)


Első szakma is úgy ingyenes,ha 21 év alatt vagy.

2014. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok az se minden szakmára vonatkozik,hogy 21 életév alatt ingyenes csak,lehet 21 felett is ingyenesre menni.

Csak kár,hogy azok közül egyik se érdekel ahol ingyen tudnák menni

2014. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt hívják befektetésnek... jó esetben 1-2 havi keresetedből visszajön. (nem tudom mennyit keres egy állatorvos asszisztens)
2014. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most hallotam hogy a k....g torvenyek miatt eltoroltek az allatorvisi asszisztenst es a kutyakikepzest is!!!! Hogy kepzelik!!! Most mit tegyek??? Nem ertem miert akarjak tonkre tenni az emberek vagyait? Ha azt nem tehetem meg h allatorvos legyek.akkor meg annak az eselyez is elveszik h legalabb veluk dolgozzak!!! Kib...otz egy orszag ez!!
2014. márc. 25. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm tavaly nyáron kezdte, ők voltak tudtommal az utolsó csoport, akik ezt tanulták. Neki még ingyenes volt, mert első szakma és szeptember előtt kezdte el. 2013 szeptemberétől megszüntettek egy csomó szakmát, meg csak azoknak van ingyen, akik nappali rendszerben tanulják, első szakmájuk és 93 után születtek.
2014. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Na, legalább jól kifröcsöghetted magad. Mehetsz is tovább, ha ennyire nem tetszik.
2014. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szép-szép csak éppen szükség nincs rá. Semmi szükség erre a papírra ahhoz, hogy valaki asszisztens legyen, kihalásos alapon megy az egész, meg ismerősi körben. Hiába végezted volna el, az még nem garancia arra, hogy fel is vesznek bárhová. Megjegyzem azok a szakmák támogatottak amire kereslet is van, mégis mire föl fizesse az állam helyetted az álmaid megvalósítását? Ha annyira fontos, tanulni kellett volna és mehettél volna állatorvosira.
2014. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!