Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya illik hozzám...

Melyik kutya illik hozzám ezek közül? Berni pásztor magyar vizsla német vizsla golden retriever skót juhász újfundlandi német dog leonbergi

Figyelt kérdés
Szeretnék egy családbarát kutyát akinek nagy mozgásigénye van, ragaszkodó, szereti a gyerekeket.

2014. márc. 25. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mudi
2014. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Golden Retriver ;) Nagyob ragaszkodò kutyus. Ismerosomnek van es olyan mintha a gyereke lenne :) Nagyon kedves kutyus. Persze a nevelestol is fugg:)
2014. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

köszi 2. válaszoló.

1. válaszoló nem akarok kötekedni de nem tetszenek a magyar fajták ( külsőre ) most jön az hogy nem a külső a lényeg.... de például az egyik barátnőmnek volt pulija és hát a szőre nem nekem való....

2014. márc. 25. 20:10
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Honnan a francból tudjuk, hogy melyik kutya illik hozzád????????? Fejezzük már ezt be, de komolyan! :O És még kérditek, hogy miért vagyunk bunkók olykor... hát ezért.


Honnan a fenéből tudjuk, hogy te milyen ember vagy? Szeretsz túrázni, vagy inkább otthon ülsz, stb!??

2014. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem tetszenek a magyar fajták??? Akkor a magyar vizsla mit keres a felsorolásban??? Előző voltam. Áhhh eszem megáll.
2014. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam ! Elnézést.... de inkább azokra szólj akik azt a kérdést írják ki hogy: Melyik jobb név egy német juhásznak? Batyu vagy mazsola...... Kérlek ne én legyek a hibás azért mert kitettem ezt a kérdést....... ugye meg tudsz bocsátani? inkább itt kérdezem meg minthogy vegyek egy újfundlandi és rájövök hogy a szőrét k**** nehéz ápolni ha valakinek van tapasztalata ezekkel a fajtákkal akkor gondolom hogy leírja ..... és ha meg nem tudsz normális választ adni akkor kérlek tartogasd másnak vagy k***lj! 3.válaszoló
2014. márc. 25. 20:16
 7/18 A kérdező kommentje:
ismét bocsánat ..... a szőre nem tetszik!!! szerencsétlen!
2014. márc. 25. 20:17
 8/18 A kérdező kommentje:
amúgy meg szövegértés hapsikám :D
2014. márc. 25. 20:17
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

melyik ??? tudja a fene !

hiszen te sem tudod:)

kutyasuli ,az a hely ahol sok fajta kutyát láthatsz munka közben .

kutyakiállítás, az a hely ahol sok fajta kutyát láthatsz ,és pont :)

menhely ,ahol szintén sok fajta kutyát láthatsz .

és ????

mennyi pénzed van rá?? mennyi időd van rá ?? mennyi helyed van rá??? gondolom egy 100 kg-os határozott,sportos ember vagy ,komoly munkával ,sok szabadidővel ,3 aranyos gyermekkel ! vagy nem ??? akkor egy 13 éves kislány lehetsz ,aki még suliba jár ,és versenyszerűen úszik ,kis kertes házban él,és a nagyi minden nap elkészíti a reggelid ? vagy mégsem ???

szóval,ez egy nem okos kérdés!

gyerekként ,vajon képes lennél kezelni egy 50 kg-os domináns kutyát?? esetleg egy pörgő ,csupa erő vizslát?? vagy ?????

( a labrador,és a golden nevű kutyafajták azért a legnépszerűbbek a világon,mert egyszerűen csodálatos társai lehetnek a gyerekeknek, elég nagyok,de nem agresszívak,közepes mozgásigénnyel,komoly stressztűrő képességgel , és még szépek is!) de nekik is kell a nevelés, a napi 1-2 óra foglalkozás,és a legfontosabb számukra,hogy mindíg amikor csak lehet a közeledben lehessen! vajon ,te alkalmas lennél gazdának?? :)

2014. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha leszűkítetted a kört, hogy melyik fajták érdekelnek igazán akkor egy teendőd van. Keress minden fajtához 2 jó kennelt és írj tenyésztőknek, hogy xy vagyok, ezt tudom nyújtani a kutyának, és ezt várom a kutyától, ajánlaná nekem? Ennyi. Itt nem fogsz szakmai véleményt kapni, és ha belegondolsz irreális elvárás, hogy semmilyen infot nem adsz meg az életviteledről, de tuti jó, hozzád tökéletesen passzoló fajtát szeretnél hallani. Arról nem is beszélve, hogy a jelenlévők max. 2-3 fajta kutyával élnek együtt, tehát ismerik igazán, nagyon kicsi a valószínűsége, hogy pont ezeket a fajtákat ismerik és össze is tudják hasonlítani. Ez a kérdés olyan, mintha bemennél egy autószalonba, hogy neked olyan kocsi kell, aminek 4 kereke van, elvisz a sarki boltig és belefér minimum 2 ember. Mondtál is valamit, de nem is. Erre te milyen autót ajánlanál? Bármilyet? Egy konkrétat? Egyiket sem? Na látod, erre így nem lehet válaszolni. A felháborodás a válaszadók között teljesen jogos, csak nem ilyen stílusban kellene.
2014. márc. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!