Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vehetnék/rendelhetnék...

Honnan vehetnék/rendelhetnék olcsóbb táptartó dobozt, amibe 15kg táp fér? 2000-3000 Ft max

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En a tescoba vettem műanyag tároló dobozt. 3000ert a gyerekosztalyok.
2014. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Spar, Tesco, Kika, háztartási bolt, piac....A müzli tároló vagy a szokásos kaja lefagyasztásra is alkalmas műanyag dobozok megteszik.
2014. márc. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért én nem találtam kifejezetten táptartó dobozt, a 15 kg-osak már 5-9 ezer között mozognak és e fölött vannak a speciális állatos boltokban. Én a helyedben körülnéznék a gyerekosztályon (ahogy előttem is írták) ott lehet kapni különböző féle nagyobb tároló dobozokat. Vagy valami olcsóbb boltban, elvégre nem olyan fontos, hogy kifejezetten erre legyen kitalálva, a lényeg hogy nagy legyen és jól zárjon. :) (Egyébként néha van ilyen akció is, hogy ajándékba kapsz táptartó dobozt - akár olyat is amibe 15kg-nál több kg is belefér - ha egy adott kutyatápból rendelsz, nem tudom milyen táppal etetsz, de ha webshopból rendeled, akkor szinte biztos lesz még ilyen!)
2014. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor körülnézek a tescoban! :) Igen, én is szoktam látni, hogy a tápokhoz adnak ajándékba, de én Brittel etetek, és ehhez még nem láttam hogy adnának, emiatt pedig nem szeretnék másmilyen tápot venni :( :)
2014. márc. 26. 10:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg itt tudsz nézelődni: [link]
2014. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezek megfelelnek, de nekem acanás van, azzal nagyon megvagyok elégedve.


[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni.

2014. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Acana vödröm van és évek óta használom. Egyetlen baja, hogy 20 kg nem fér bele. :)
2014. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért vannak a táptartó dobozok/vödrök? Miért nem jó a zsák amiben eredetileg van a táp?

Tényleg kíváncsi vagyok, nem kötekedni akarok.

2014. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet a legtobbet visszazarni.
2014. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nem jó a zsák, mert amíg tele van, addig arra kell ügyelnem, hogy én vagy valamelyik családtagom fel ne borítsa, amikor meg kezd kiürülni, akkor meg nehéz az aljáról kimerni a kaját. Amúgy meg nem létszükséglet a vödör, el lehet lenni nélküle is, dehát sok olyan dolgot használunk kényelmi okokból ami jobban belegondolva nélkülözhető lenne.
2014. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!