Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla 7 hetes kölyökne...

Whiteangel007 kérdése:

Magyar vizsla 7 hetes kölyöknek milyen száraz tápot ajánlotok ami jó?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 16:59
 1/4 anonim válasza:
8%

azok nagyon aranyosak!

amúgy nézz körül a lidl-ben,ott jók szoktak lenni.

szerintem nagyon nem kell válogatni de ez csak az én véleményem.

2014. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

A Lidl-ben kaphatók mind nagyon messze vannak a jótól.Nézted valaha az összetételüket?Gabona,húshulladék vágóhídi mellékterméknek csúfolva.Ízfokozók,tartósítók.Ilyen árfekvésben képtelenség normális alapanyagból előállítani.Ugyanilyen gyatra a Pedigree,Friskies,Chappy,Darling és társai.

7 hetesen nem lehetne nálad a törvény szerint,azt ugye tudod?Akitől vetted,mivel etette?

Mi az az árfekvés,amit megengedhetsz magadnak?

Középkategóriás,de jobb minőségű táp a Brit,Josera.

Ha jobban állsz,mehet az Acana vagy az Orijen,utóbbiak mellé nem szabad semmilyen kiegészítőt,pl.kálciumot adni,minden szükségeset tartalmaznak.

Webáruházból tudsz rendelni ilyen tápokat,ki is szállítják az ország egész területére.

2014. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha én azzal etettem volna mint akitől elhoztam, akkor tejbe áztatott kenyéren élne (élt volna, amíg ki nem szárad).

A vizslánál figyelni kell a fehérje és zsír mennyiségre, mert vékonyak, de magasak lesznek. Fehérje 26%, zsír max 15%, A vitamin 1900NE (színe miatt). Így nálunk az Acana alapból kiesett.

Mi most Select Gold sensitive-el etetünk (10 hós). Nem olcsó de nagyon meg vagyunk elégedve. Mivel elég korán elhoztátok, ezért számolni kell hogy érzékenyebb a gyomra. A vizsagyomor amúgy is érzékeny. A mi vizslánk pl a szóját egyáltalán nem bírta kicsi korába (virslit is max egy felet, különben hasmenés). Emiatt én prémium kategória alá nem mentem tápba.

2014. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Aldi-s INULIN os száraztáp tökéletes, apró,nem túl kemény, fel van tolva vitaminokkal is, a zsírtartalma alacsony. A Pedigre-t felejtsd el, a legzsírosabb táp.

Nekem kettő vizslám van az egyik 3 a másik 5 éves. Az 5 éves, 2 hónapos kora óta velem van, a 3 éves, kb fél éve került hozzám. De főzhetsz is neki kaját, csirkefarhát,zöldség, répa, rízs kombó, ezt keverheted felesben száraztáppal akár. Édességet sose adj kutyának. A vizslának a veséje nagyon érzékeny, friss víz mindig legyen előtte. Sok örömöt a kutyushoz:)

2014. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!