Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyus műtét? ( (Kérdésed túl...

Kutyus műtét? ( (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy mentett spánielem, nem tudom pontosan mennyi idős, 6 éve van nálam, mikor hozzám került se volt már fiatal. nagyon labilis az idegrendszere, jövő7en viszem állatorvoshoz (kértem neki nyugtatót), valószínű daganat van a szemén és szürkehályog. A műtétet altatásban végzi, félek h a kora miatt nem bírja ki :( Jogos a félelmem? Köszi.

2014. márc. 26. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ma már olyan jól tudják szabályozni az altatást h idősebb kutyáknál sem szokott baj lenni.
2014. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Van tippetek mennyibe fog kerülni kb. a műtét?
2014. márc. 26. 19:11
 3/3 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én csináltatnék a kutyáról egy UH vizsgálatot amin megnézik a szívét a kutyádnak, és ha jó a szíve és a kutya általánosságban is jól néz ki, jó állapotban van akkor nyugodtan megműthetik.
2014. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!