Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának minden nap lehet...

Kutyának minden nap lehet adni nyersen farhátot? Vagy kell hagyni szünetet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
ÁÁ, mindennap nem szabad! Hát a csontok, minden, nem tesz jót a kutya gyomrának. Szerintem heti egy farhátas nap dosztig elég.
2014. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tesz jót a gyomrának? És mi az ártalmas benne?

Egy ragadozó állatról beszélünk...Az én kutyám nem olyan rég elkapott egy csirkét, és mindenestől befalta, mégse lett semmi baja.


Kérdező,arra figyelj oda,hogy ha hússal etetsz,akkor ne csak egyféle állathúst kapjon,hanem mondjuk vegyél a csirke mellé marha belsőségeket,jó áron lehet kutyáknak vadhúst is beszerezni (én 215Ft/kg-ért veszem)

Ha érdekel a nyers etetés olvass utána a BARF-nak, vagy a PREY-nek.

én barfozok a kutyáimmal, és köszönik,jól vannak.

2014. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A farhát nagyon csontos és egyoldalú, csak akkor érdemes minden nap adni neki, ha mást is kap mellé megfelelő mértékben (lásd például a BARF etetési modellt). A sok csonttól egyébként jó eséllyel szorulása is lesz, úgyhogy ne erőltesd nagyon csak így a mindennapos kajája mellé pluszban, vagy önmagában a farhátat.
2014. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!