Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég változatos kutyacsapatom...

Elég változatos kutyacsapatom van, de most lelkiismeretfurdalásom van, hogy a 6.5 éves németjuhászomnak nem elég jó a Josera Rice and lamb? Jobb lenne a Taste of the wild?

Figyelt kérdés

Németjuhászunkat vettük, de van másik 3 ebünk is, akiket találtunk.

Évek óta nézegetem a totw tápokat, mert nagyon szimpatikusak.

Jelenleg

-a kistestű tacsikeverék Brit Care adult small-t kap

- a közepes keverékkém Brit Care adult mediumot

- a németjuhi és a másik nagytestű keverékem Josera R'nL-t


A kicsiknek oké adrágább táp, mert a nagy zsákkal 3 hónapig etetk

De a nagytestűek 15 kilót esznek havonta.

Elég húzós a totw ára ennyi kutya esetében, de ha szerintetek megéri, akkor ki fogjuk köhögni.

Szerintetek megéri? A legjobbat szeretnémaz összes fajtabetegségre hajlamos németjuhászomnak, meg a többieknek is.

ááááá


2014. márc. 26. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha bevált a táp a kutyádnak, jól néz ki, jó a súlya, szép a szőre, a széklet nem sok és a TOTW-ot ára sok nektek, ne válts. Én etettem vele, de az az igazság, hogy nem nézett ki tőle jobban a kutya, mint a mostani olcsó táptól, amit kap. A széklet több lett ugyan, de ebből sem kap többet, mégis sokkal tömörebb, jobb kiállású lett.
2014. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. Imádják a nagyok a josera tápot, és úgy látom mostanra állt be a székletük is, egészen csinos, apró és szép lett, a szőrük csillog és állandóan loholnak.:)

Mellette a juhi kap Woykoff arthronis kúrát a fajtiszta ízületeire.:)

2014. márc. 26. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

'mostanra állt be a székletük is, egészen csinos, apró és szép lett'


Hát nem tudom, nekem a kutyáim székletéről nem a szép szó ugrik be elsőnek:D


Amúgy szerintem teljesen jó táp a Josera, én is azzal etettem, míg tápoztunk, semmitől nem hízó kutyámnak az vált be egyedül a tápok közül. Attól sem hízott, de legalább szinten tartotta.

2014. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Á, amióta az egyik, gyepiről hozott kiskutyánk parvo-s volt és 2 hónapig véres volt a kakija, azóta az egészséges székletet én valóban, kifejezettnek szépnek látom.:)

Oké, köszönöm, akkor maradok a joseránál és a brit care-nél.:)

2014. márc. 26. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!