Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek hogy hívják a kutyátoka...

Nektek hogy hívják a kutyátokat? és miért adtátok neki ez a nevet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám neve Kyra.

Kutyavásárlás előtt épp egy Stephen King könyvet olvastam, (címre már nem emlékszem)és abban volt egy kislány, akinek a jelleme tetszett, és a neve is, és mivel nem volt épkézláb ötletem egy jó kutyanévre így Kyra lett :)

Akkor azt hittem,hogy milyen kis egyedi neve van, de utólag kiderült,hogy ennél a fajtánál ez a név nagyon népszerű :(

Úgyhogy Az én egyedinek hitt Kyrám egy tucatnév, de annyi baj legyen, aki viseli az igazán egyedi :)

2014. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szép nevet adtál neki nekem tetszik!:)köszönöm :)
2014. márc. 27. 18:24
 3/10 Gyöngy9400 ***** válasza:
100%
Az én kutyám Pamacs. Hosszú szőrű keverék kutya, a farka végén pamaccsal :) Ezért kapta a nevét.
2014. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
^^ biztos nagyon aranyos :)
2014. márc. 27. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnek a shar-pei kutyáját hívták Lüszinek, így az én staffordshire terrierem is Lüszi lett. Illik rá a név, kis aranyos jámbor lélek.

a másik kutyám egy labrador keverék szuka, ő Bobi lett, jobban mondva Pandacsöki Boborján (Laár Pur Laár Társulat után szabadon) Igaz hogy szuka a kutya, de már az előző elődje is Bobi volt, ugyancsak szuka kutya így örökölte. De a következő kutya már nem Bobi lesz, hanem egy méltóságosabb más név, amit eddig kutya nálunk nem viselt.

2014. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lidérc. Egy Wilbur Smith könyvet olvastam akkor, és abban így hívtak egy hajót. Ja és mert nem szeretem a cukiságokat. Eddig egy kutyáról tudok akit ugyanígy hívnak, de ő is csak pár hónapos még.
2014. márc. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy csíkos bullterrier ivartalanított szukám,Bütyök.Akitől vettem babaként,adta neki ezt a nevet,mert az arcán volt egy kis csontkinövés,később ahogy nőtt,eltűnt.Másik kutya fekete-fehér bullterrier,Kormi.Őt ezzel a névvel kaptuk.

Előző bullterrierem,fehér kan,Jingo volt.James Harriott angol állatorvos könyvében szerepelt egy ilyen nevű fehér bullterrier.

2014. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Néró. 7 éves, fehér, kuvasz keverék szuka, örököltük az előző gazditól. (Vettünk egy házat, a kutya maradt) Mondjuk én fehér szukának sose adnám a Néró nevet, de már így marad, mert erre hallgat. A párom még költözéskor megjegyezte, hogy legyen Nóra, de nem lett. :) Ja és az oltási könyvbe Bundás van írva, de akitől van a kutya, azt mondja, születésekor Hattyú volt a neve...
2014. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Joy. Azért, mert ennek az angol szónak a magyar jelentése "öröm". :)
2014. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)sokat segítetetek :)!!!
2014. márc. 29. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!