Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vadászkutya vér van benne...

Vadászkutya vér van benne vagy csak nem bír magával?

Figyelt kérdés

Örökbe fogadtam egy keverék kutyát...Hát meg nem mondom, milyen keverék, nagyon furcsa az egész kutya,tacskó viszont szerintem biztos van benne (kolbásztest, rövid lábak).


Ezeket csinálja:

- séta közben végig a földön szimatol

- ha meglát valami állatot, lelapul a földre és úgy oson (majdnem mint egy macska)


Egyébként imádja a többi kutyát, de újabban hozzájuk is így a földhöz lapulva közelít (nem!!! meghunyászkodó, olyan, mintha vadászna :D) és ettől sok gazdi eléggé megijed...Azóta csinálja, mióta ráripakodok, mikor nagyon húzni kezd..Rászólok, nem is húz, viszont ilyen hülyén kezd el menni :D Kutyák nem csinálnak belőle gondot, de sok gazdi ki akar minket kerülni miatta...


Na ez szerintetek ilyen "vadászösztön" vagy csak egy hülye szokás? :D



2014. márc. 28. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyám is csinálja ezt a fajta lapulást... de leginkább olyankor ha ismerős kutyát lát akivel jóba van... :D


A kedvencem az a szomszéd tömb beagle-je volt. Az én kutyám csinálta ezt a lapos megmerevedést, és a beagle meg beállt és teljesen megmerevedett ebben a látlak téged pózban (rajzfilmekben mikor a kutya nyomott talált kb) így bámulták egymást akár fél percig is hiába szóltunk nekik semmi reakció, mi már csak röhögtünk a másik gazdával aztán hirtelen BUMM! a két kutya elkezdett szaladni egymás felé és játék...


szal fogalmam sincs hogy miért csinálja de vicces amikor a "bokájáig" érő fűben így el akar bújni..

2014. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a tacskóvér teszi :)

nekem is tacsikeverékem van, ő is így közlekedik séta közben, ha meglát egy másik kutyát :D

nem bántja a másikat, meg semmi, sőt, barátságos a másik kutyával, de ha távolban meglátja a másikat elkezd lapulni :D minket is furán szoktak nézni ilyenkor

jön a postás, ő már lapul, és ahogy közeledik a kutya annál laposabb, majd mikor odaér a kerítéshez kirobban mint egy puskagolyó és le akarja vadászni a postást

akkor még cukibb, mikor vakondra vagy egérre vadászik: mereven nézi azt a valamit, felemeli az egyik mancsát mellső mancsát (általában a jobbat szokta), szépen lassan hátra dől, elrugaszkodik és beleveti magát a vakondtúrásba és elkezd őrülten kaparni, mikor eltűnik a vakond, hangosan szimatol és tovább kapar

nagyon élvezi és hihetetlenül édes :)

2014. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú,köszi mindkettőtöknek, megnyugodtam :D


Vicces lehet amit azok a kutyák is művelnek XD

2014. márc. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!