Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya frizbit tényleg csak...

Kutya frizbit tényleg csak külföldről érdemes venni, mert a Freshnapf-osok nem jók vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire szeretnéd használni. Már úgy értem, hogy verseny, vagy csak hobby. Mi a tescoban vettük, hetente 1-2-szer játszom a kutyámmal, erre tökéletesen jó.
2014. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a Freshnapf-ban lehet kapni Magyarországon kutya frízbit. Amiről hallottam, hogy jó Jawz disk. Keress rá, biztos lehet kapni itthon is.
2014. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt is van:

[link]


2-es voltam

2014. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy pont ma vettem a Freshnapf-ban egyet és most, hogy nézegettem egy Ebugattás frizbis videót, hallottam, hogy a haza kutyáás áruházakban lévők sem túl jók. Egyelőre csak hobbi lenne a frizbizés, még csak most kezdeném tanítani a kutyának. Versenyezni nem szeretnék csak mindenféle trükköt megtanítani neki majd.
2014. márc. 28. 15:36
 5/13 A kérdező kommentje:
Ilyet vettem: [link]
2014. márc. 28. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Most akciós a Pennybe :) Szerintem ez is jó arra, hogy lemozgasd a kutyát.
2014. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha frisbee akkor csak a jaws.

Nem vagyok nagy játékos am, de az én kutyám szájába tört már el "penys akciós" frisbee szarul nézett ki mert el is vágta a száját.

A fresnepes és hasonlókkal meg az a baj hogy nem is lehet őket rendesen eldobni. Ráadásul szét is szedi őket a kutya egy pillanat alatt. Legalábbis az enyém ezt tette. Jó az a amit előttem linkeltek, már ha lehet kapni a vakkkantóba. Mikor én akaram nem volt.

Ha meg harapás álló kell akkor van egy magyar oldal.


[link]


Őket érdemes felkeresni rendelés ügyében. igaz nem azonnal lesz frizbid de olyan lesz amilyet szeretnél :)

2014. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elég érdekes, hogy 5000Ft egy frizbi :D Lehet előbb megpróbálkozom a F.-ossal.
2014. márc. 28. 18:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem éri meg. :) én is végig vásároltam az összes fajtát és mindegyik bukó valamiért. kb 5-6ezret költöttem rá hogy na jó akkor megveszem a drágát :D


Amúgy az a rosz hírem hogy kettő frizbit érdemes elsőre venni a frizbi váltás miatt, előbb odaadja majd a kutya ha van egy másik a kezedben.

2014. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szabad használni tescos, pennys, fressnapfos stb frizbit mert balesetveszélyes. A Hero, Hyperflite speciális kutya frizbik úgy vannak kialakítva, olyan anyagból készült, hogy nem tesz kárt a kutya szájában. Az emberi, és olcsó egyéb kutya frizbik akár fel is vághatják a száját vagy kitörheti a fogát, ha túl puha akkor meg nem lehet dobni.
2014. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!