Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vegyek a tacsimnak?

Milyen tápot vegyek a tacsimnak?

Figyelt kérdés

4 éves kutyusról van szó. Születése óta lusta, bár gyakran megvan mozgatva.

Mióta velünk él, fél évet voltam "távol" tőle (dolgoztam), a többi időszakban, mint most is itthon vagyok a gyerkőcökkel. Így gyakran vittem/viszem sétálni babakocsi mellett. Tehát ezáltal futtatni így nem szoktam, de heti 2× kettesben sétálunk és akkor 1-2 órát futtatom, játszunk.


Acanat kapott 2 évig, majd átálltunk a Select Gold-ra valamint a Royal Cannin-ra, most Premiere nevű tápot kapja, amivel szerintem nem igazán teszek jót neki.

Váltani szeretnék, de fogalmam sincs, hogy mire térjek át.


Acanán gondolkozom, a RC kilőve, mert attól hányt és ment a hasa sajnos :(


Nincs semmilyen szervi problémája, egészséges kutyus szerencsére, így speciális táp nem szükséges.

Normál felnőtt száraz tápra gondolok.


2014. márc. 28. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Brit Care adult small breed-et adok az enyémnek, imádja, és mivel aprószemű, jutifalatnak is jó. Ma kipróbáltam a Brit kutyaszalámiját is, az is erősen bejövős volt neki.
2014. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ivartalanított tacsi eszik Brit Premium Lamb&Rice-t. Ár-érték arányban a legjobb szerintem a bárányos tápok között, nincs benne kukorica, és nem is túl erős. Nekünk nagyon bevált, szép a szőrük, kevés a széklet, nagyon szeretik is, és hypoallergén is, ami azért volt fontos, mert az egyik kutyám gyomra nem bírta a csirkés tápokat.
2014. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!