Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kimosnád kinti kutyádnak a...

Kimosnád kinti kutyádnak a ruháját amin alszik a mosógépben? Ami elég piszkos.

Figyelt kérdés
mert nincsen sajnos már nekem felesleges ruháim, és volt aki ezt ajánlotta.... csak nem akarom ha fertőzés lenne mert pici babánk van.van jól kimossa a gép?mert új mosógépem van felültöltős.
2009. dec. 17. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
én nem mosnám, főleg nem baba mellett! semmiképp. a régi mosógéped nincs meg véletlenül? vagy marad a lavór. de turkálóban már pár száz forintért vehetsz rongyokat! én ezt választanám.
2009. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%

Ne mosd ki, kérlek, én csak édesanyám ágytakaróját mosom, amin megfordulnak a macskák is, de mindig marad szőr a gépben. Pfuj! Allergiám van! Pedig mosás előtt mindig alaposan kirázzuk, mégsem sikerül kirázni belőle az összeset!

Biztosan van a környezetedben valakinek olyan ruhaneműje, amit a kutya alá tudnál tenni, a régit meg dobd a szemétbe!

2009. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
55%
Semmiképp ne mosd ki mert hiába öblít többször a gép a kutyaszőrből marad a mosódobon. Én egyszer mostam ki a szőnyeget amin az előszobában feküdt. Utána üresbe lezavartam egy programot de még úgyis találtam szőrt. Soha többé nem tennék ilyet pláne nem baba mellett.Kérdezd körbe az ismerősöket hátha van olyan ruhájuk amit kidobásra szántak.
2009. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Én azt tudom mondani hogy mi az A lóhátán a nyereg alatt lévő izzasztókat már évek óta a mosógépben mossuk,csak ugye külön mosásban, nem a többivel együtt. Nálunk a hugom 4éves ...és semmi probléma nem lett ebből...pedig 3izzasztót szoktunk berakni egyszerre amire azért rendesen rá megy a lóról az izadtság,a kosz és minden egyéb.
2009. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Ha a turkálóból nem tudod megoldani, akkor a DM-ben 250-ft, szösztelenítő henger, azzal mosás előtt szedd le a szőröket.
2009. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Amugy mért nem nagy höfokon lehet, amugy kinai kutya nem tudom mennyire szörös, nem értek hozzá, de ha nem akkor lehet, mi baja lenne?? Külön mossuk, lehet fözö program stb...Ja nekem csak cicám van de amin alszik magába mosogép mossa :D
2009. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nem mosnám ki... biztos van más megoldás, a turi nem hülyeség... vagy kérdezd az ismerösöket, barátokat...
2009. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Én szőrfelszedő hengerrel átmegyek rajta, hetente mosom, a kutyát meg 2-3 naponta kikefélem. Így nem sok szőr marad az ágyneműjén! Szerintem semmi baj nem lesz, nyugodtan kimoshatod. A babának se lenne semmi baja egy szőrszáltól!
2009. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
amikor nem vedlik Pl nem mostanra gondolok mert most iszonyúan vedlenek, de ha nem vedlik akkor nem szörös, és ha mosom kb 2 hetente hogy annyira ne legyen piszkos. nem a ször miatt kérdeztem szöröset bele sem tennék,hanem a sok baktérium miatt ... hogy maga a batérium gond e?szerintetek?
2009. dec. 17. 22:13
 10/22 A kérdező kommentje:
mert ugye nekünk kinti kuytuk,és járkálnak itt ot,mert kertes ház, elvannak szabadon az udvaron kitudja pisibe kakiba járkálnak...
2009. dec. 17. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!