Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szokott a kutyám hányni?...

Miért szokott a kutyám hányni? Normális?

Figyelt kérdés

Az van hogy amikor hazaérek össze-vissza ugrál (mert ötül), aztán hányik egyet. Plusz amikor pórázon van előre akar futni, de nem tud a póráztól, ezért hányik ezért is. Ez normális?


Előre is köszönöm!!!



2014. márc. 29. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos esetleg segíthet,vidd el hogy megnézze.
2014. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, vidd el orvoshoz.
2014. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2014. márc. 29. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Enni mit szokott kapni amúgy? Bár szerintem sokkal inkább az ugrálás lesz az oka.
2014. márc. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg nem az ugrálás az oka,mert akkor minden porta, tele lenne hányva. Az én kutyám is ugrál össze vissza, vezényszóra a hátamra felugrik, mégse hányt még tarkón...

Szerintem inkább a nyelőcsövével,vagy a gyomrával lesz valami,ami nem teljesen normális. Valószínű valami öröklött nyavalyája lesz, de bízz benne,hogy műtéttel megoldható a dolog,hogy ha nekem van igazam.

2014. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet hogy valami megakadt a bélrendszerében,széklete az van?Mert hallottam olyan esetről amikor a kutyának megakadt valami a bélrendszerében amit nem tudott megemészteni,és ettől kihányt mindent.
2014. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Slevyne válasza:
Először is:a kutya nem azért ugrál rád,mert örül,hanem mert Ő a domináns kettőtök közül!Ezért rohan előre a pórázon is.A kutyádnak kell követnie téged és nem pedig fordítva.A hányás sokmindentől lehet:reflux,nyelőcsőtágulat ezeket kontrasztos röntgennel ki lehet szűrni.Vagy vált
2014. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!