Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy egy kutya nem...

Létezik, hogy egy kutya nem szereti a nyers csirkefarhátat?

Figyelt kérdés
Ma kapott egy kb. 10 dekás darabot, de először csak megszagolta, megnyalta és otthagyta. Mondtam neki, hogy egyen, erre evett 1 falatot belőle és nem nyúl hozzá. Olyan fejet vág, h "komolyan gondoltad h ezt a moslékot egyem?" lehet h tényleg nem ízlik neki? A kis csirkemell falatkákat meg szokta enni, sőt várja h pucolás közben a nyesedéket adjuk neki. Vagy az a baja, hogy eres, bőrös stb? Finnyás? Utoljára reggel evett, napi 2x kap enni mert még kölyök. Hagyjam a csudába az egészet és etessem tovább táppal? Most akartam átállni BARFra de ez így nem fog menni...
2014. márc. 29. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Várja, hogy feldarabold. Nem tudja, mi az, hogy RÁGÁS.
2014. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, hogy éhes legyen. Az nem létezik, hogy ne egye meg! És sokkal egészségesebb bármelyik tápnál.
2014. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja... Főzve befalja, nyersen kerülgeti mielőtt megeszi...
2014. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám a csont nélküli húsokkal volt így. Elkezdte rágni, nem roppant szét a fogai közt, mint a csirke fej,és kiköpte,és nézett rám,hogy most ez mi? Marha vese volt ez a bizonyos hús. De, mivel az én kutyám bamba, és meg kellett tanítani rágni, hogy ne egyben nyelje le a fejével majdnem azonos méretű húsokat,ezért én azt csinálom,hogy megfogom a kezemben a hús egyik részét,és ő szépen kirágja a kezemből. Pár alkalommal eljátsszuk, és utána "segítség" nélkül is rág. A vesével is ez volt,hogy első alkalommal a kezemből rágta ki, utána már nem okozott gondot a megevése.

Azonban, mivel az én kutyám lüke, és képes egyben lenyelni egy jó 200g-s vesedarabot én szeletelem neki, mert nem akarom,hogy egyszer félre menjen, és megfulladjon... Ajánlom neked is, hogy próbáld ki,hogy kirágja a kezeidből, és ha így megy akkor oké, de ha a te kutyád is azt hiszi,hogy hanem nyeli le egyben,akkor valaki eleszi előle,akkor szeleteld fel te is.

2014. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, az én terrierem utálja a nyers húst, legyen az csirkeaprólék, szalonnabőrke vagy bármi. De olyan szinten, hogy vagy otthagyja, vagy max. szájba veszi, kicsit megcsócsálja és kiköpi. És nem a rágástól fél, az a kutya egy mini ágaprító. Főtt, sült húst bármilyen mennyiségben megenne, (fűszerezetlenül is, szóval nem az íze végett), szerintem egyszerűen az állagát utálja a nyers húsnak.
2014. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!