Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel kéne lekoptatnom?...

Mivel kéne lekoptatnom? Elegem van!

Figyelt kérdés

Nemrégen költöztem a munkám miatt, két mopsszal. Az egyikük már 10 éves, még 13 éves koromban kaptam, Ő sajnos nem törzskönyves, csak a szülei, bár nem érdekes. A másik egy éves, törzskönyves, Ausztriából hoztam.

A gondom az, hogy van a közelben egy huskys, akivel egy időpontban sétáltatunk (máshogy nem tudom megoldani), és mindig megszólja őket, különböző jelzőkkel illetve: diszók, patkányok, stb. 13 évesen szerettem bele a fajtába, és nem is akarok másfélét, mert, bár küllemre valóban nem a legszebbek, de hihetetlen szívük, jellemük van, illetve a 2. kutyámba nem kevés pénzt is fektettem.


Mivel kéne lekoptatnom, hogy hagyjon békén? Már félek lemenni megsétáltatni őket, mert garantáltan az a vége, hogy leszól. Szerintetek igaza van? Ha nem, mit kéne tennem?

Lehet, hogy gyerekes kérdés, de nagoyn rosszul érzem magam... :(


2014. márc. 30. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Te egy felnőtt ember vagy, ha már dolgozol, nem? Hát aki bunkó veled, azzal ne udvariaskod, nyugodtan szólj vissza valami durvát, ragadd meg a töködet és szólj be neki olyat, hogy elmenjen a kedve a további veled való társalgástól.
2014. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz vele. Jól szórakozik ha fel tud húzni. Ha nem veszel róla tudomást akkor majd abbahagyja.

És igazad van, nem szépek, de végtelenül mulatságosak és tényleg nagy szívük van.

2014. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg hagyd figyelmen kívül, amit mond. Mindig lesznek olyan emberek az életedben, akik becsmérlik az életedet, a munkádat, a tulajdonodat, az állataidat. Ezt meg kell tanulni, felnőtt ember módjára kezelni. Nem lehet leállni veszekedni mindenkivel, akinek valami nem tetszik. Kérd meg normálisan, hogy fejezze be, vagy oda se figyelj. Ha nagyon zavarj és meglátod fordulj a másik irányba. Az ő véleménye nem számít, vagy neked igen?
2014. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
egyszer mond meg neki h nem vagy kíváncsi a véleményére,onnantól nézd levegőnek,bármit mond.
2014. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Te nőnemű vagy ?
2014. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen beszólás csak a fickóról mond bármit is...hogy egy komplexusokkal teli p*cs.

A helyedben egyébként kb. ezt kérdezném:

- Szia, megkérdezhetem, hogy megjegyzésekkel mit szeretnél elérni? Engem akarsz megbántani, vagy jobban érzed magad tőle, ha a kutyáimra teszel megjegyzést? Értem, hogy nem szereted a mopszokat, de senki nem kényszerít rá, hogy neked is legyen. Örülj annak inkább, hogy van egy ilyen szép huskyd.

2014. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnően kerüld ki, vegye már észre magát!
2014. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!