Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt olyan aki vett Yorkit és...

Volt olyan aki vett Yorkit és megbánta?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ne netről vegyél és nem fogod. ;) Mert nem biztos, hogy yorki marad nagykorába is... :)
2014. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Még nem :D
2014. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki -szerencsés esetben - úgy választ magának fajtát, hogy előtte alaposan utánanéz az igényeknek, összeveti a saját éltevitelével szinte kizártnak tartom.


Aki csak azért szeretne pl. yorkit mert édi-bédi, cuki-muki, pont belefér a ridikülbe......na attól mentesn az ég minden szerencsétlen kutyát.

2014. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyat ismerek, aki törzskönyv nélkül vette, pár tízezer forintért és már százezernél jár az orvosi számla, na, ő megbánta. De nem a fajtát, hanem hogy nem tenyésztőtől vásárolt.
2014. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg,imádom,édes,okos.Elöször tetszett,aztán a rokonságban meg is ismertem,leveszi az embert a lábárol.Yorkit akartam és minden nap öröm vele .
2014. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igy van, nekem is minden nap orom vele!:) egyszeruen annyira egy szeretnivalo kutya.. Jatekos, neha olyanokat csinal,hogy nevet az egesz csalad:D imadom,csak annyi baj van vele,hogy most valamiert nem eszi a kutyatapot:/
2014. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!