Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok pár hasznos infót a...

Tudtok pár hasznos infót a Labrador Retrieverről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudtok segíteni ? A labradorról szeretnék infót megtudni .

Tartható-e együtt más kutyával ?

Honnan hozzuk (egy jó és megbízható kennel) ?

Mennyibe kerül egy Labrador Retriever ?

Hogyan etessem ?

Szuka vagy kan legyen ?

Labrador Retriever nevek (szuka, kan)?



2014. ápr. 1. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen színűt szeretnél? A fajtamentést nézted már? Ott is gyönyörű kutyusok vannak: [link]
2014. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Javaslom, hogy vedd meg ezt a kis könyvet, nincs száz oldalas, de rengeteg hasznos dolog le van írva benne (pl. tarható-e együtt más kutyával, szuka vagy kan legyen, mivel etesd stb.)! [link] Mindössze 899 FT-ba kerül! Nem tudom ezen kívük vannak-e Labradoros könyvek, én nem tudok sajnos semmi mást. :/

Nagyon sok Labrador kennel van, felsorolok ide neked egy jó párat:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt pedig továbbiakat találsz: [link]

Ha beírod a Googlebe, hogy "labrador retriever kennel" még ennél is többet találhatsz. Nézelődj, és döntsd el melyik a legszimpatikusabb! Ha kiválasztottad írj neki(k) e-mailt vagy érdeklődj telefonon a következő alomról.

Egy labi ára 100 ezertől - 230 ezerig terjed kb., de igazából felső határ szerintem nincs. Egy átlagos kennelből már 100-120 ezer FT-ért kaphatsz kutyát, hobbi célra ennyi a reális ára. Na és persze ehhez még hozzájönnek a felszerelések és az oltások, állatorvosi költségek, meg sok-sok egyéb. Ha nem csupán hobbikutyát szeretnél és híres múltú kennelből választasz akár a háromszorosát is fizetheted. Fontos, hogy soha ne vegyél szaporítótól, hiszen hiába kapsz akár 30 ezerért egy kiskutyát, az állatorvosnál egy törzskönyves labi árának sokszorosát fogod otthagyni, mert több, mint valószínű beteges lesz.

Neveket pedig találhatsz itt, rengeteget: [link]

2014. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm ! :)
2014. ápr. 1. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Tartható-e együtt más kutyával?

Igen, mivel eleve a labrador barátságos természetű kutya, a félénkség és agresszivitás idegen tőle.


Honnan hozzuk (egy jó és megbízható kennel)?

Én a Hadrianus kennelt ajánlanám legelsőnek. ( [link]

Persze ezen kívül még sok megbízható labrador kennel van.

Itt van az alábbi linken az összes labrador kennel: (34 darab van) [link]

2014. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerül egy Labrador Retriever?

100-120 ezer egy törzskönyves labrador.


Hogyan etessem?

A kutyatápokon írja hogy milyen súlyú kutyáknak mennyit kell adni.Azon kívül pedig légy erős, állj majd ellen az aranyos kölyök pofi nézésének. :)


Szuka vagy kan legyen?

A kan szilajabb.A kant egy kicsit nehezebb kezelni (nem minden esetben).Én a szukát ajánlanám jobban.


Labrador Retriever nevek (szuka, kan)?

Én egy kan labinak ilyen nevet adnák: Maestro (Májsztró), Marley, Lord

Szukának meg nem tudok. :)

2014. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és amit a második válaszoló írt, azt a könyvet tényleg érdemes megvenni.Nekem is megvan, szerintem a Tescoban lehet ilyet venni. (meg persze könyvesboltban rendelni, vagy így neten)
2014. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm .
2014. ápr. 14. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!