Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy kaphassunk egy kutyust?

Figyelt kérdés
Apa a kutyaszőrt nem bírja.Anya meg azt mondja kicsi a lakás.

#kutya #lakás #Mért nem lehet kutyám?
2014. ápr. 1. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mesélj magadról,milyen tanuló vagy, mennyire szorgalmas,milyen rég óta mondod nekik,milyen kutyát szeretnél?
2014. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lakás? Kert nélkül? Az úgy tényleg elég ciki, kutyának sok hely kell, és sokat kell sétáltatni, de gondolom ezt már anyukádtól hallottad :)
2014. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jólenne tudni hogy milyen fajta kutya mert nem mindegy hogy chihuahua vagy bernáthegyi
2014. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok az a kérdező .Két húgom van, meg még egy kutyával kicsi a lakás. Mondjuk ezt megértem de elfogunk költözni hamarosan !!!XD. ÉN ÁLLNÁM A KÖLTSÉGEKET !!!Egyép ként 12 éves vagyok.
2014. ápr. 1. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Mégis miből állnád a költségeket? egy fajtiszta kutya 100000ft hacsak nem menhelyről hozod és ugye nem abból akarod amit anyukádék adnak mert az ugynaz mint hogyha ők tartanák el


2. milyen fajta kutyát akarsz vagy menhelyit?

2014. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden kutya fajtiszta, nagyokos. :P

A zsebpénzét meg elverhetné másra is. Az miért olyan, mintha a szülei állnák a költségeket?

2014. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy míg magadtól nem tudod stabilan fizetni a kutya költségeit, addig ne akarj kutyát a házhoz vinni. Pláne, ha a szüleid ellenzik, mert a végén még a kutya fog rosszul járni.
2014. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy olyan minthogyha a szülei fizetnék mert a zsebpénzt a szüleidtől kapod ergo az ő pénzük vagyis kb csak odadják a PÉNZÜKET és a kérdező veszi meg a dolgokat és elnézést FAJTATISZTÁT akartam írni
2014. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
parson terriert szeretnék (kérdező vagyok )
2014. ápr. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!