Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez méhgyulladás lenne? Fordulj...

Ez méhgyulladás lenne? Forduljak orvoshoz vagy még várjak?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves bernáthegyi szuka kutyám, aki marc. 9én kezdett tüzelni (szoval már nemhiszem hogy ez a tüzelés miatt lenne, már eltelt 3 hét),és azt vettük észre hogy a takarojan sargas-feheres,nehol mar mar picit zoldes foltokat hagy. Gondoltuk biztos elmulik majd, de mar eltelet 5 nap és még mindig hagy maga utan ilyen nyomokat, meg nyalogatja a nemi szervet. Egyeb tünet nincs, eszik rendesen, emésztésével sincs gond, bár pár napja mintha gyakran enne füvet. Gondoltam utána nézek ennek a folyásnak itt a neten és látom mindenki azt irja hogy méhgyulladásnak is hasonloak a tunetei.

MIt csinaljak?

Vigyuk orvoshoz?Vagy majd elmulik?


2014. ápr. 2. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez kérdés? Csak nézz magadba: ha neked folyna 5 napja zöldes-sárgás trutyi a micsodádból, elmennél orvoshoz vagy megvárnád amíg magától elmúlik? Na ugye, hogy mentek is már ma a dokihoz?
2014. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Forduljatok orvoshoz. Valószínűleg gennyes méhgyulladása van. Ezzel nem szabad játszani, el is pusztulhat a kutya. Az jó jel, hogy egyéb tünetei még nincsenek, de nem is szabad megvárni, hogy legyenek.
2014. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hivtam az állatorvost, délután 5kor mehetünk. Rogton azt mondta hogy el kell vinni mert valoszinu mehgyulladas, es ha nincs is egyeb tunete egyelore,lehet egy het mulva elpatkol a kutya...szo szerint igy mondta. De koszi a valaszokat!
2014. ápr. 2. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!