Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistermetű kutyát...

Milyen kistermetű kutyát ajánlotok, aminek nem nagyon rövid a szôre, de nem is nagyon hosszú?

Figyelt kérdés
Lakásban lakunk,társasházban.Én kistermetû kutyát szeretnék szerintem az a legideálisabb lakásban tartásra.Van udvara a társasházunknak (de ez közös a többi lakóval),de a mi lakásunkhoz (mivel földszinten lakunk) van egy kis kertünk.Én legelôször a Cavalier King Charles spánielt néztem ki.De leginkább olyat szeretnék ami felvehetô,ölbevehetô kutya.Gondoltam még a havanese-re meg a bichon havanese-re.Segítsetek!

2014. ápr. 2. 15:25
 1/7 anonim válasza:
Yorkshire-terrier? Nekünk az van és szeretem
2014. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem cavalier king charles spániel szuka kutyám van, 6 kiló, tehát fel lemet emelni. Ez egy nagyszerű természetű kutya, a bichonok makacsabbak, de valóban könnyebbek. A bichon frisé/havanase/bolognese, yorkshire terrier, törpe uszkár, westi, törpe shnauzer, brüsszeli griffon, skót terrier, si-cu, pekingi palotakutya, törpe spicc, pekingi palotakutya, papillon, máltai selyemszőrű, japán csi, kis oroszlánkutya és hosszú szőrű csivava is megfelelnek a feltételeidnek, de jó lenne ha leírnád, hogy vannak-e gyerekek a családban, mennyi mozgást tudsz neki biztosítani, első kutya lenne-e, van-e más háziállat a családban stb. ?
2014. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Tibeti spániel :)
2014. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A havanese meg a bichon havanese ugyanaz. :)
2014. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát van egy öcsém aki 12 éves.Sokat vinném el sétálni,kutyafuttatóba.
2014. ápr. 2. 19:55
 6/7 A kérdező kommentje:
És igen,elsô kutya a családban.Nincsenek más háziállatok.
2014. ápr. 2. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor Bichon havanese, vagy booglnese mindenképpen, kedves és barátságos alaptermészetű, - nem hullik a szőre! - többnyire szereti a babusgatást, de vigyázni kell, egy kutyát sem szabad elkapatni, mindent ráhagyni, mert bármennyire is kedves aranyos egy kutya ha nem nevelik következetesen méregzsák válik belőle!


Yorkit nem ajánlom, mert ugyan pici, de a szőrét naponta kell fésülni, ráadásul nem öleb!!

2014. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!