Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kutyáVAL fürdeni...

Hol lehet kutyáVAL fürdeni Magyarországon, anélkül, hogy megbüntetnének?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Otthon a kádba
2014. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre persze nem gondoltam.
2014. ápr. 3. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Az 1-es vagyok

Na most komolyan ha érdekel akkor tudok 1 helyet ahol tudsz fürdeni a kutyáddal mert már láttam másokat is hogy a kutyájukkal fürödtek de ahhoz pestinek kell lenned ha érdekel írj megírom privátba

2014. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Folyókban, mi a Hármas-Kőrosre járunk, elég jó hely, csak irtó messze van Bp-től. (250km)
2014. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2014. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Délegyháza - Tavirózsa kemping

Velencei-tó - Drótszamár kemping

Hirtelen ezek ugrottak be.

2014. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
M.-H. Alexandra Délegyházán mi már tavaly nem tudtunk bemenni kutyussal a Tavirózsába, viszont ott ugye van két kis szigetecske a tóban ha a Kavicsos vendéglőtől (ingyenes a partra szállás) beúszol kutyussal oda, hogy a fürdőzök se kössenek beléd ott nagyon jó kis hely van, mi is ott szoktunk pancsolni. Nem nagy táv beúszni egyébként. :)
2014. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly nyaraltunk kutyákkal a Tavirózsában, és tele volt a kutyás strand végig. Hogyhogy nem tudtatok bemenni?
2014. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nyáron melegben bányatavakban igaz ,hogy tilos de ki nem sz@rja le. lehet a folyókban .de azok sokszor nagyon koszosak. a mi vidékünkön sok a bányató ,a fele horgásztó is, de nagy melegben nem horgásznak.

mondom mindezt úgy ,hogy minden héten fürdetem a kutyám az év 12 hónapjában ( kivétel ha be vannak fagyva a tavak, mert akkor marad a folyó :)

ha pedig már elviselhető a vízhőfok akkor már én is úszom a kutyával .

2014. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek, Tavirózsa kemping :)
2014. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!