Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséget kérek. Meg mérgezté...

Segítséget kérek. Meg mérgezték a kutyámat és nem eszik már kezd kiszáradni megy a hasa és habos, nyálkásat hányt mit adjak neki? Adtam tejet kicsit ivott Szórtam a torkába szódabikarbónát szerintetek az jó vagy káros számára?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

*facepalm*

Mi lenne ha elvinnéd egy állatorvoshoz mielőtt még nagyobb bajt csinálsz???


Amúgy csak megsúgom hogy a tej pont hogy megfosatja a kutyát.

2014. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
TÉNYLEG ITT KÉRDEZED, AHELYETT, HOGY MÁR AZ ÁLLATORVOS AJTAJÁN KOPPOGNÁL ÉS ORDIBÁLNÁL SEGÍTSÉGÉRT? Létezik ám ügyelet is!!!!!!!!!
2014. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Amint lehet vidd őt állatorvoshoz.Mikor mérgezték meg? Amikor az én kutyámat megmérgezték, mi adtunk neki 1 liter tejet.
2014. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hovarju ***** válasza:
75%

Vagy vidd el AZONNAL orvoshoz, vagy áss neki egy gödröt.

Ezekkel a dolgokkal, csak a szenvedését hosszabbítod meg.


Az egyetlen segítség az állatorvos lehet. MOST !

2014. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha Te ettél volna mérget, akkor is annyit tennél, hogy iszol egy pohár tejet? Idióta...
2014. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

A tej csak babona. Annyi a mérgezés ellen, mint halottnak a csók. Különben is csak bizonyos nehézfémmérgezések ellen ér bármit, és csak mielőtt felszívódtak volna a szervezetben.


Ha a kutyus túlélte az éjszakát, akkor remélem, az első utad az állatorvoshoz vezet.

2014. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kedves levelet kaptam a kérdezőtől:


"Az üzenet témája: te b*zi k*csög

Az üzenet szövege: Mit idi*tázol te f*ssz*po g*ci? Feltettem egy kérdést h*lyeséget nem kértem te csicska b*zi tudod ki az idi*ta a jó édes anyukád az ........."

2014. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lol
2014. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na megmaradt a kutya?
2014. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

ne beszéljetek így vele. így sem lehet túl kellemes neki viszont tényleg vidd el ügyeletre ahogy tudod. tejet ne, addig is vizet itass vele hogy ne száradjon ki!!

(mondjuk azt a levelet nem kellett volna kérdező)

2014. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!