Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tegnap a kutyam (5 honapos...

Noi1996 kérdése:

A tegnap a kutyam (5 honapos szuka) le nyelt egy kisebb rongyot es nem hányja ki, es nem is kakalja ki. Mit tehetek hogy a rongyot kakalja ki vagy hánja ki?

Figyelt kérdés

#(szuka)lany #szeretem es azt akarom hogy jojjon ki belole az a rongy
2014. ápr. 4. 08:34
 1/7 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Tegnap kellett volna meghánytatni, mára már az emésztőrendszerbe került, szóval azonnal irány a doki. Ismerősöm kutyája nemrég pusztult el így, szóval sürgős a dolog.
2014. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval!
2014. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár 3 nap múlva is kijöhet belőle. Nagyon figyeld a kutyát. ha öklendezik,levert, stb, nem tud kakálni, akkor orvos sajnos.
2014. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém már hányt ki rongyot, de fogalmam sincs, mennyivel előtte ette meg. Én is orvoshoz vinném a helyedben, mert ha nem megy át rajta, abból lehet galiba. Addig is adnék neki paraffin olajat, azzal nem ártasz és csúszósabbá teszi a dolgokat odabent.
2014. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Paraffin olaj jó, könnyebben átcsúszik. Sajnos nagyon veszélyes lehet,ezért ha bármilyen öklendezés, levertség, vagy étvágytalanság mutatkozik azonnal orvos. Az a veszélyes a lenyelt rongyok és madzagok esetében, hogy felgyűri a beleket, és súlyos károsodást okozhat, ami akár végzetes is lehet.
2014. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Kérdéses, hogy milyen kutyád van. Ismerősöm kutyájával ép az volt a gond, hogy nagyon szívós, nem érzékeny fajta, és nagyon későn látszottak rajta a tünetek.
2014. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tegnap nyelte le, akkor az még ma nem feltétlenül jön ki. De max még 2 napot érdemes várni a kijövetellel. De ha eközben bármi fura van, öklendezés, vagy szeretne de nem tud kakilni, akkor spuri az orvos.

Én felhívnám a dokit, mit mond. Lehet ajánl valami hashajtót, lehet pont nem. Vagy megmondja mire figyelj, mik azok a jelek amikre figyelni kell.

A bélrendszerből felnyitás nélkül ő sem tudja kivarázsolni, viszont felnyitni nem fogja csak akkor ha nincs más mód.

Ha máskor rongyot nyel akkor azonnal doki és akkor egy hánytatással megússzátok.

2014. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!