Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüntessem fel a jutalmat is?

Tüntessem fel a jutalmat is?

Figyelt kérdés

Pár napja eltűnt édesanyám kutyusa, félénk, kedves állat.

Megvolt a plakátolás, állatmenhelyek, gyepmester értesítése, közösségi oldalon való megosztása a dolognak.

Édesanyám mindenképpen adna jutalmat a nyomravezetőnek, vagy befogónak, de nem akarta feltüntetni a kiíráson, mert félt, hogy akkor özönleni fognak az emberkék teljesen más kutyákkal.

A környékünkön többször volt rá példa, hogy gazdiknak vissza kellett vásárolniuk kutyáikat a "megtalálóktól", de azok mind fajtatiszta állatok voltak, édesanyámé keverék, ivartalanítva, csipeltetve, nem tudom az ilyen kutyákkal szoktak e ilyet csinálni.

Ma nyomtatok új szórólapokat, és azon hezitálok, írjam e rá a jutalmat?

Vagy ez csak ahhoz vezetne, hogy idegen kutyákat akarnának ránk tukmálni?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. ápr. 4. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írjátok rá a jutalmat. Aki jófej az általában amúgy sem szokott pénzt elkérni, max ha már több napja nála volt a kutya és a kajapénzt így állja a gazdi. De volt már hogy én is találtam egy kutyát, hála istennek volt benne chipp így még aznap hazavittem. A gazdi már vette volna elő a pénztárcát de én mondtam hogy hagyja csak, nem került nekem semmibe hazavinni a kutyáját.


Aki nem ilyen azt meg legalább a pénz ösztönzi. Inkább vigyenek más kutyát és derüljön ki hogy nem az a mamáé, mint ne vigyenek egyet se és kevesebb legyen az esély.

2014. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

idegen kutyáknál meglehet mondani hogy sorry, de nem ő az...

Szerintem ne írd ki,de ha a környéken sok az ilyen eltünés akkor lehet hogy csak tényleg vissza kell vásárolni...

A környékbeli menhelyekre menj be,ha chipelve van akkor hamarosan előkerül mert a menhelyesek aki begyűjtik azok megtudják nézni...

Remélem előkerül a blöki!!!

2014. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igen, menhelyek már értesítve voltak, ki is tették a felhívást a saját oldalukra.

2014. ápr. 4. 10:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Környékbeli menhelyesnél?
2014. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azon túl kell lépni, hogy sokan a saját kutyájukat akarják majd rátok tukmálni. Meg kell mondani, hogy ez nem az a kutya és kész, épp emiatt ha hívást kaptok, ne nagyon éljétek bele magatokat, hogy megtalálták.

A jutalom motiválja az emereket. Ha a városban sok helyre kiteszitek a plakátot, facebookon megosztjátok, sokan fognak tudni róla és nagyobb eséllyel fogják majd be, ha látják.

2014. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Város menhelye, és gyepmestere lett értesítve, plusz állatsegítő, civil szervezetek.

De szomszédos városok szervezeteinek is írok, hátha.

Köszi a válaszokat, már nyomtattam is jutalmat ígérő plakátot, így visszaolvasva már hülyeségnek látom a kérdést. :)

2014. ápr. 4. 11:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Írd ki ide ha meglesz a kutyus. :)
2014. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia!

Tüntesd fel.

Véletlenül nem Tatabánya környékén laktok?

2014. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem, Miskolcon történt.

2014. ápr. 4. 21:21
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat még egyszer, előkerült! :)

Egy hónap után!

2014. máj. 11. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!