Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használt már valaki kézi...

Használt már valaki kézi szőrnyíró készüléket? Mik a tapasztalataitok? (kistestű kutyára kéne)

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mennyire végeznek jó munkát a kézi szőrnyíró készülékek kutyákon, mondjuk a nyírógépekhez képest.. Érdemes megvenni?:)

#kutya #nyírás #kézi szőrnyíró
2014. ápr. 4. 18:38
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

el is felejtettem, itt egy link róla

2014. ápr. 4. 18:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem, de nem sok hasznát veszem. Ollóval hamarabb megvagyok és szebben is lenyírom. Bár az is igaz, hogy vastag is a kutyám szőre. Mondjuk lehet rosszul is használtam, mert ha az ollóval gyorsabb akkor mi haszna van :)

Ha nem veszel gépet, inkább egy jó ollót vegyél.

2014. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Quadral ***** válasza:
Mi bichon-ra vettük, de lótúrót nem ér. A pengék közé beszorul a szőr, állandóan azzal ment a pepecselés, hogy kiszedegessük közüle. Ja és ha jól tudom nem lehet kapni olyan fejet hozzá, amivel a szőr hosszát szabályozzuk és így nagyon rövid lenne.
2014. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!