Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komoly hogy a kutyám...

Most komoly hogy a kutyám tudja ki rokon és ki nem? :O

Figyelt kérdés

Szóval ha jönnek hozzánk vendégek csak egyes embereket ugat o.o pl jött az apukám lánytestvére és a férjét ugatta , jött a másik testvére neki is csak a férjét ugatta o.o jött az anyum testvére és neki és neki is csak a feleségét ugatta

Mármint körülöttül futkározik ugat meg olyan óvatosabb velük

( 2 éves Puli )


2014. ápr. 4. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom miért, nem muszáj elhinni. Azért van, mert a kutya köztudottan veszi az emberek rezgéseit, a gazdáét meg pláne. És ha jön valaki vendégségbe, akkor látja, hogy hogyan viszonyulsz a családtagokhoz, tehát hogy kedves vagy meg ilyenek. Például ha jön a postás, ahhoz is másképp szólsz. Ezt a kutya megérzi, mert több 1000 év alatt fejlődött ki, hogy érezze a gazdája rezgését.

Nem muszáj elhinni, de ez bizonyítva van.

2014. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám dettó ugyanezt csinàlja. Pontosan tudja kik tartoznak a szűkebb és a tágabb családhoz.

De ha olyan jön hozzánk aki idegen, de gyakran jön (pl.ételfutár) azt elég egyszer "bemutatni" neki, utána nem ugatja meg és beengedi. :)

2014. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aki rokon kívül állónak érzi magát.A rokonok meg otthonosabban. És ő észreveszi az apróbb jeleket, illetve más szagot árasztanak magukból. Pl. Én is másképp viselkedek párom rokonainál, hiába jól érzem magam, picit másabban viselkedem.
2014. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám sem ugat meg mindenkit. A barátnőmet imádja, a barátomat is, viszont az exemet mindig morogta, nem ment oda, ugatta ha jött. Az utcán a romáknak is nekimegy, meg a részegeknej. Érdekes szerintem is mi alapján megy ez náluk :D

Ő 1 éves csivava-yorki keverék.

2014. ápr. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!