Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell gondját viselni egy...

Hogy kell gondját viselni egy huskynak?

Figyelt kérdés
Most kaptam ès elegge kezdo vagyok. Etetes itatas oltas seta ez megvan. De ezen kivul valami extra dolog?
2014. ápr. 4. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

ha írsz privátot segítek mindenben, amiben tudok :) De így belefogni lenne egy oldal is akár.

Attól is függ,hogy mit akarsz vele,vannak-e terveid,meg stb... én az enyémet folyamatosan tanítom, és mind trükkökben,mind sportban nagyon ügyes, szóval állok elébe a kérdéseknek. :)

2014. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Legjobb kutyák a világon :)) nekem is írhatsz privátot ha gondolod, mi versenyszerűen sportolunk velünk és még néha így is úgy érezzük, hogy nem futották ki magukat :) de hát ilyen örökmozgók :D
2014. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jajj de tudom,hogy miről beszélsz kettes....

bár,szerintem nem ugyan azt a sportot űzzük a huskyjainkkal, de néha amikor elfárad (vagyis én azt hiszem hogy most már fáradt) akkor 30 perc pihi után felkel, és néz rám,hogy na mi van, nem megyünk?

Napi 10-15 km futás meg húzás az meg se kottyan neki...

2014. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szegèny most mèg láncon van. Mert a mostani gazdája nem torodik vele. Mi meg koltozkodunk igy meg nem tudtuk atvinni. De nagyon igyekszunk.
2014. ápr. 5. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as Te mit sportolsz velük? :D igen ismerős... 2-es voltam :D
2014. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csak vele, mert 1 van. :)

Amúgy agilityzünk, meg ha nem gyakorlunk, vagy dolgozunk, akkor szórakozásból húzatom magam vele. Imádja.

2014. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Heló én is most fogok majd kapni egyett és én is szeretnék tanácsot kérni nevelés szempontjóból, hogy okos és hálás kutyus legyen.
2017. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!