Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legférfiasabb kutya?

Melyik a legférfiasabb kutya?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ami tiszteletet sugároz. Amivel ha valahol megjelensz akkor az tekintélyt sugároz. Nagytestű, izmos.


pl bullmastiff


2014. ápr. 4. 22:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
31%
Bullterier bocsesz ha nemjol irtam!
2014. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a legférfiasabb módon tekintélyt sugárzó kutya a vágott fülű-farkú doberman.
2014. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem pedig sok ilyen kutya van.

A nagy testű molosszerek (bullmasztiff, angol masztiff, nápolyi masztiff, stb., német dog, rottweiler, cane corso, argentin dog), a nagy termetű pásztorkutyák (kaukázusi, közép-ázsiai, kangal, komondor, sarplaninac).

2014. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Törpeuszkár. :-)

Legalábbis azt tekintve, hogy manapság milyenek a férfiak.

2014. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ír farkaskutya... élőben van tekintélye egy felnőtt példánynak, más kérdés, hogy sétáltatni is egy kész edzés lehet, főleg ha játékosabb. :)
2014. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én eddig csak gyáva ír farkassal találkoztam.
2014. ápr. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy csivava megteszi. :)
2014. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Amúgy szerintem dobermann.
2014. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg teljesen mindegy,hogy milyen fajta.

Ha van egy jól nevelt, engedelmes kutyád, amelyik lehet kicsi vagy nagy, sugárzik belőle a magabiztosság ( ez alatt nem azt értem,hogy minden felé menő kutyát és embert meg akar támadni, hanem inkább azt,hogy méltóságteljesen sz.rik a környezetére,és félre nézés nélkül elmegy bármi mellett-ergo jól szocializált) akkor az tiszteletre méltó. Ha elemmé mondjuk a srác is azt sugározza magából, hogy ő bizony nem az a hétköznapi gyerek az jó kombó.

de konkrétan olyan,hogy férfias kutya nincs....

ahogy nőies sem.

Nem egy nőt ismerek pl argetnin doggal, és nem egy srácot csivavával.

Egyik kedves ismerősöm testépítő, igazán férfias megjelenéssel, és kínai kopasz kutyája van, akit sokszor ha siet a hóna alá csap, és úgy mennek...

Szerintem ez a kérdés csak arra irányul,hogy melyik kutyák azok,akikkel lehet menőzni... az ilyen emberekből meg Dunát lehet rekeszteni

2014. ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a tizenéves csajoknak bejön, ha egy agyon tetkós pasi sétálgat a pitbulljával, de harminc éves nőként én teljesen elolvadok, ha egy kigyúrt férfit meglátok egy csivavával.
2014. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!