Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorky kutyusom fel fel ugrált,...

Yorky kutyusom fel fel ugrált, nem láttam, már csak az üvöltésére lettem figyelmes, de valahogy a földre érkezéskor rosszúl érkezett. Mi baja lett?

Figyelt kérdés
Nagyon sírt,mintha lebénúlt volna hátsó két lába,nem mozdította.csak húzta maga után.Rohantam vele az állatorvoshoz. Kb 20perc múlva már tudott menni a lábain.az orvos megvizsgálta,de semmit nem talált,törés vagy hasomló.Már itthon vbagyunk,de még mindig olyan fura.Imbolyog,néha el borúl,olyan mintha teljesen erőtlennek lennének a hátsó lábai.De nem remeg,eszik,iszik.Csak olyan fura.Félek nnagyon mi lett vele.
2014. ápr. 5. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Istenem, ez kell az embereknek, ilyen életképtelen szerencsétlen állatok... Nem lesz semmi baja szerintem, ne babusgasd, holnapra jobban lesz. Kicsit megijedt nyilván.
2014. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Figyeld (mondjuk egy hétig) és ha rosszabbodik az állapota vidd el megint dokihoz. Ez valószínűleg csak az utóhatása a balesetnek ,nyilván megijedt, és nagyon fájt neki ezért nem meri még nagyon használni a lábait.
2014. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Figyelem persze.Csak aggódom nagyon.
2014. ápr. 5. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincs törés még zúzódása lehet. Amúgy is érzékenyek ezek a fajta kutyák. Várj vele pár napot, és ha nem javul vidd vissza.
2014. ápr. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Várj pár napot,ha nem múlik akkor doki.


Nálunk az egyik bichon ugrott le rosszul az ágyról és utána sántikált,gondoltam várok vele,hátha elmúlik pont egy szerdai napon történt és gondoltam ha nem múlik hétfőn viszem dokihoz,de már péntekre nem sántikált.


Viszont ha 3-4 nap múlva sem javul akkor komolyabb gond is lehet.Mindenesetre most ne nagyon futtasd.

2014. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HA elborul, én ott egy zúzódásnál kicsit többet sejtenék. Egy röntgen nem ártana.....
2014. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Röntgen felvétel is készült?
2014. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!