Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám tüzel, jövőhét...

Kiskutyám tüzel, jövőhét csütörtökön utazunk, addig elállhat a vérzés?

Figyelt kérdés

Március 31.-én jelent meg az első vércsepp. Tehát az volt az első nap. Első tüzelése ez, még csak tegnap lett 6 hónapos. A kutya pici, tüzelőbugyit nem is találni rá, ami passzolna a kis méretéhez. E hét csütörtökön hajnalban ( április 10.) indulunk neki autóval egy 1500 km-es útnak. Van esélyem rá, hogy addigra abbamaradjon a vérzés?


Még mielőtt tonna számra kapnám az "ivartalaníts!" felszólítást, jelezném, nyáron lesz ivartalanítva. Most akartam, hogy Magyarországra megyünk, de idő közben elkezdett tüzelni, tüzelés kezdetétől számítva 3 hétig nem szabad, így nyárra tolódik.


2014. ápr. 7. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az általános: 3 hét. Durván első hét-vérzés, második hét- kan felvevés, harmadik hét--szép lassan abba marad a tüzelés. A második héttől csökken a vérzés is. Persze, a hetek nem naptári értékek, mert pár nappal minden csúszhat.
2014. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Határeset. Vegyél a kinaiban párszáz ft-ért gyerekbugyit, kivágod a farkát, kész a tuti tüzelöbugyi. Leszedni nehezebben tudja mint a gyárit ...

Vagy egyszerüen rakj alá rongyot.

2014. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél kisméretű pelust. lehet kapni koraszülött méretben. kivágod a farkánál,és kész is :)
2014. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha utaztok es o pici, akkor tedd boxba, vagy taskaba, mashogy amugysem szabad szallitani. A taska, doboz aljara terits kutyapelust. Nem valoszinu, hogy osszekenne mindent, nekem staffim van, bar kap bugyit /en varrtam, mert az o merete sem atlagos/,de csak par csepp urul naponta. Ha kiszalltok valahol setalni, vagy barmi, porazon viszed, semmi baj nem lesz, nem fog elszokni, nem tudjak megeroszakolni:) Mi tuzeleskor is jarunk kirandulni autoval, annyi, hogy olyankor kutyak kozelebe nem megyunk.
2014. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enyem majdnem 3 hetig verzett..
2014. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!