Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kutyák megérzik...

Szerintetek a kutyák megérzik ha gazdijukkal nincs minden rendben?

Figyelt kérdés
A mai nap nagyon levert voltam,egyszerűen minden összejött,teljesen magam alatt voltam csak ültem és bambultam a semmibe ..amikor kiskutyám furcsa módon elkezdett ugatni,ugrándozni hogy ő felakar az ölembe ülni..addig nem nyugodott amíg fel nem vettem és lefeküdt az ölembe. Szerintetek ez hülyeség vagy mit érezhetett a kutya ?

2014. ápr. 7. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is megvigasztal a kutyám és felvidít, ha rossz a edvem
2014. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez nem hülyeség az állatok megérzik hogy milyen a közérzet és mint ahogy te is megérzés a másik emberét ,szerintem ez így működik

14/L

2014. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a macskám szokott így amikor beteg vagyok/fáj a fejem/rossz a kedvem. :)
2014. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csomószor csak akkor jövök rá, hogy már kezdek ideges lenni, amikor a kutyám elkezd kerülni... ennyire érzékeny rám. ha sírok (vagy azt hiszi) odajön, beül az ölembe és próbál "békülni". megérzik, ha valami gáz van veled és reagálnak is rá, csak mindegyik másképp.
2014. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!