Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A SEGITSÉGETEKET SZERETNÉM...

A SEGITSÉGETEKET SZERETNÉM KÉRNI! Egy bernáthegyi kölyök kiskutyát mennyi idős korában lehet elhozni az alomból?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegettem általánosságban 8 hetes kutyák vannak,amik azonnal elvihetőek.

Az alomból (amit kiválasztottam) június végén lehet őket elhozni(az kb 12hét!!!!). Itt van egy kép róluk: [link]

Én nem értek hozzá,ezért kérdezem olyan embertől aki tisztában van ezzel,de június vége nem késő egy kicsit?



2014. ápr. 8. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
A törvény 8 hetet ír elő, de ettől még a tenyésztő megteheti, hogy tovább tartja ott a kölyköket. Ez csak az ő érdekük. Jót tesz neki ha tovább vannak az anyjuk közelében. Kevesebb lesz később a gond vele.
2014. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
8 hét a minimum minden fajtánál, ha 12 hetesen akarják odaadni, az csak jó, mert azt jelenti, hogy nem megszabadulni akar tőlük az eladó, hanem tisztában van azzal, hogy jót tesz nekik a szocializáció kiskorukban...ezen kívül ezáltal több oltás lesz nekik beadva, tehát ilyen szempontból is jól jársz:) nem, nem késő:)
2014. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

De chipjük meg tk-juk akkor se lesz...


[link]


Miért pont egy óriástestűt veszel megbízhatatlan helyről? Hátha lebénul 1 évesen...

2014. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

ha jól látom akkor az van odaírva hogy jófogás????

Szerintem és a kutyád érdekében is keress egy tenyésztőt!

2014. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Inkább itt nézelődj a tenyésztők között, ne támogasd a szaporítókat! Hidd el nem éri meg...

[link]

2014. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Miért pont egy óriástestűt veszel megbízhatatlan helyről? Hátha lebénul 1 évesen...


Megbízható helyről, tenyésztőtől vett kutya nem bénul le egy évesen, mert szűrve van minden olyan betegségre a szülő, ami okozhatja.

Szaporítótól vett kutya hamarabb fog neked lebénulni, ha örököl valami olyan betegséget.

2014. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Elolvastad a válaszol első felét is? Konrkétan a hirdetést linkeltem be...Se tk, se chip....
2014. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]

Tény azoknak sincs törzskönyve, na de ezek??

2014. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7-es bocsi félreolvastam, lényeg, hogy azt tanácsolom, amit te, megbízható helyről vegye, tenyésztőtől :)
2014. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még meg sem születtek a kiskutyák, csak előre keres vevőket a szaporító.

Vagy pedig megvárja hogy nagyobbként milyenek lesznek a kiskutyák, aztán ha szép mehet is az anyjára, hadd dőljön a lé.


Amúgy kérdező, nézd meg ezt a videót és gondold át újra hogy honnan is akarsz kiskutyát venni:

[link]

2014. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!