Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves Westi tulajok Pénteken...

Babatka kérdése:

Kedves Westi tulajok Pénteken hozom el az első westimet olvastam egy oldalon hogy fekete tappancs az előnyösebb a mienknek fehér a körme és a tappancsa ez utalhat valamire? Lehet butuska kérdésnek tűnik . De hálás lennék a megnyugtatásért

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, ha nincs törzskönyve, úgyis csak egy fajtajellegű keverék, akkor meg nem mindegy? Szeresd úgy, ahogy van, és kész.
2014. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kiállításra nem akarod vinni,teljesen mindegy,hogy néz ki.Ha szaporítótól veszed papírok nélkül pár tízezerért,később még az is kiderülhet,hogy keverék.
2014. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idős a kutya?

Nagyon sok westie pigmenthiányos. Még tenyésztőnél is előfordul.

2014. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én westiemnek szintén fehér a körme, aminek nincs jelentősége - de a tappancsának feketének kell lennie. Ha nem viszed kiállításra, nincs jelentősége a színének. Sőt, lehet, hogy idősebb korára fekete lesz. Hallottam már ilyen esetet is ;)
2014. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed?
2014. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gonozdi kennelből 55.000 lesz törzskönyv nélkül adtak volna hozzá de nekünk csak kis kedvencnek kell most 7 hetes de ha betegesen néz ki akkor nem hozom el köszi a kommenteket
2014. ápr. 9. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig a törzskönyv az kellene. Függetlenül attól, hogy csak családi kedvenc lesz. Ez olyan, mint egy személyi igazolvány, csak kutyák részére. Az én kutyám is családi kedvenc, de van törzskönyve.
2014. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Láttam én már az ország egyik legnagyobb westie tenyésztőjétől , piheszőrű, pigmentgyenge, stb kutyát.Attól, mert nem sötét a pigment, még lehet egészséges a kutya.

Utána kell nézni a szülőknek és az idáig eladott kölyköknek.

2014. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!