Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalatok, gondolato...

Mik a tapasztalatok, gondolatok a kínai meztelen kutyával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
köszönöm :)
2014. ápr. 9. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Remek kutyák egyedülállóknak, gyermektelen vagy idősebb gyermekes családoknak, csakis lakásba.

Kifejezetten kedvesek, ragaszkodóak, a gazdához nagyon jól tudnak alkalmazkodni. Agilityben is megállják a helyüket, illetve túrázásra, futásra is jó társak. Jobban kell vigyázni rájuk, mint a többi kutyára, ha nem akarod, hogy heges legyen a bőrük.

Ápolásigényesek, de nem kerül több időbe, mint egy gubancolódóbb szőrű fajta kezelése.

Sok nagyon szép kínai meztelen kutya van. Akiket élőben is láttam, tényleg nagyon szépek voltak. Elég drága egy ilyen kutya, meg ugye öltöztetni is kell és krémezni is, ha lenne elég pénzem, nekem lenne.

2014. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A bőrével sokat kell foglalkozni! Testápoló!! Télen nagyon vigyázzunk rá mert már 10 fokban is fázik
2014. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

Off:


Most tényleg a facén a Tuna kutya is Kínai meztelen kutya?

2014. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, nem is hasonlít egy kínai meztelen kutyára. A testfelépítése, a feje, a füle, a kültakarója, semmije se. Persze lehet, hogy van benne az is.
2014. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nincs rajta szőr, kopasz.
2014. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted? megkerestem fb-n, és van rajta szőr, látszik a képeken, esetleg csak pár helyen kopasz. A kopaszság meg egyébként is előfordulhat bármelyik fajtában, keverékeknél, kiütközhet mutáció miatt...
2014. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sőt, lehet, hogy hormonális problémák miatt kopasz az a kutya.
2014. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tuna szerintem valami agár mix.
2014. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem van kinai meztelen kutyusom és sajnos el kell mondanom ,hogy nem a legokosabbak. Nem szeretnek egyedülleni és 2 éves korukig nagyon izgágák . De egyébként nagyon hűségesek és imádnivalok :D
2015. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!