Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Ti kutyátoknak is van...

A Ti kutyátoknak is van furcsa szokása?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék hogy a ti kutyátoknak is vannak-e "furcsa" szokásai.:)

Az én kutyám pl. a tápot mindig a kindertojás sárga kis vackából eszi meg.Nagyon ritkán megy oda a táljához hogy abból egyen.Mindig tennünk kell a tojásba tápot.Megrázzuk hogy csörögjön és eldobjuk.Utána kinyitja és megeszi.Aztán hozza vissza hogy rakjuk bele a kövi adagot.

A kutyám 2 éves Yorkshire terrier.

Ti is írjátok le légyszi a kutyátok fajtáját és korát.



2014. ápr. 10. 16:45
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. ápr. 10. 16:47
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Nekem moszkvai őrkutyám van 1,5 éves és amikor hazajövök a vásárlásból mindig kivesz valamit a szatyorból és elfut vele:) Múltkor egy kg lisztet sikerült megszereznie.
2014. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%
Az enyém mindig a bokorban rejtőzködik, és onnan figyel, mint egy tigris. :D
2014. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
Ja lemaradt, németjuhász és egy éves.
2014. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
76%
Milyen ügyesen ugráltat titeket a 2 kilós kutyád...tök cuki :o)))
2014. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

De aranyosak a kutyáitok :D

Nem baj hogy ugrálunk :)) olyan édes mikor várja hogy "dobjadmáár dobjadmáár" :D és ugat :)

Utolsó: Neked nincsen kutyid? :))

2014. ápr. 10. 17:01
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
2 éves yorki- a paplan alatt alszik el :-)utál fürödni és mivel séta után mindig lábmosás van ezért séta elött nem akar odajönni - mintha azt mondanna, hogy jaj ne anya, már megint lábat kell mosnom???
2014. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Az én kiskutyámnak is természetesen van lábmosás séta után és ő ha hazaértünk megáll a a szoba ajtónál és várja hogy jöjjön anya és mossa a lábát :) nem megy be a szőnyegre addig :D
2014. ápr. 10. 17:15
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyim 17 hetes yorkshiere terrier.Mikor hozzám kerult,mindig szem elött tartottam meg hát most sem árt.Mindig ha kodorgott a házban ,szoltam neki (itt vagyok)akkor már szaladt is hozzám.Most már kitalálta,hogy ugat ha nem látja hol vagyok ,ha megtalál ugy pörög körbe,zabálni valo.
2014. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Még gyerekkoromban a törpepincserünk mindig ágyban aludt. Először az anyukámmal, ő kelt fel legkorábban reggel, mivel már nem volt, aki fűtse neki az ágyat, átjött hozzám. Mikor felkeltem, átment a testvéremhez. :)

Néha úgy bebugyolálta magát az ágyneműbe, hogy egyszer feltűnt, fél napja nem láttuk a kutyát. Kerestük-kerestük, erre kiderült, hogy bebújt a paplanhuzatba, leesett az ágyról és nem bírt kimászni szegény. :)

2014. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!