Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a rossz...

Miért csinálja ezt a rossz szokását?

Figyelt kérdés

Mostanában rákapott arra, hogy minden embernek (és állatnak) megszagolja jó alaposan a fenekét. De miért? Elég kínos, főleg ha idegennek csinálja..:/

6éves kan, kb 4 hónapja csinálja, eddig sose.


2014. ápr. 10. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A kutyák között ez egy ismerkedési forma, de hogy embernél miért csinálhatja, arra nem tudok neked választ adni. Lehet, hogy velük is így ismerkedik :D
2014. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De velünk a gazdáival is. A macskáknak meg nyalogatja is. De szó szerint az ember s.ggében van mindig..:-D
2014. ápr. 10. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Erről van egy vicces sztorim :D

Bátyám egyszer jött hozzánk, és a kutya rögtön ment szagolgatni a fenekét,tesóm meg fingot egyet :D egy jó hangosat, de erre nem volt igaz a bölcs Salamon mondása. A kutya elkezdett prüszkölni, aztán meg bepörgött, és rohangált körbe körbe a kertben :D

Még viccelődtünk is vele,hogy tesóm bedrogozta a kutyát,az meg meghülyült :D


Na de komolyra fordítva, ha ezt csinálja a kutya, akkor tiltsátok, s mondjátok,hogy nem szabad.

Én se szeretem,amikor a kutyát elkezdenek ott szaglászni, mert hiába is tudom,hogy esetleg ismerkedne, azért bennem van,hogy mi van,ha a gazdája azt hiszi hogy büdös vagyok, és azért szaglászik.

Illetve, én szoktam mondani a gazdinak,hogy ha a kutya még egyszer jön szaglászni,akkor adok neki egy tockost ( kb meglegyintem az orrát,nem fáj, de jelzés értékű)

És mindig mondják,hogy jó persze.

Erre te is megkérheted az embereket,akikhez oda megy,hogy ha menne szaglászni pöcköljék orron, hogy ne akarjon mindenáron ott szaglászni.

De,ha abba hagyja, és szemből közelít, akkor dicsérjétek meg.

2014. ápr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel próbálkoztunk, hasztalan. Na mindegy, majd próbálkozunk még hátha egyszer leáll vele.:-D
2014. ápr. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!