Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennek a videónak mi az értelme...

Ennek a videónak mi az értelme, mit élveznek rajt?

Figyelt kérdés

[link]


Mégha egy rongyot adnának a kutyáiknak.. De ez így egy kicsit pazarlás, sajnálom azokat a labdákat lehet el ítéltek ezért; de mi ennek az lényege?



2014. ápr. 10. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szimpla játék? :D
2014. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Játék.. Egy perc alatt tönkre vágják a labdát, amit utána ki lehet dobni.
2014. ápr. 10. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

nekem nem nyit meg semmit se a link...

Amúgy az én kutyámnak is volt olyan játéka, amit kb 5 perc alatt széttépett.

De annyira tetszett neki a dolog,hogy vettem neki még egyet.

Hogy miért? mert amit neki élvezet,az nekem is :)

a pénzem meg ahogy az előző írta,arra költöm, amire akarom

2014. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem sok. Elég gyökér egy fószer az a gazdi. Kár azért a szép strandlabdáért, én egy ilyent 2ezerért vettem pár éve. Szal kicsit több mint 5száz forint. Egy frizbi olcsóbb, és nem csak pár perc örömet okoz. Bár nem tudom hogy páe embermek-kutyának mi örömet okoz ha tönkre tehet valamit. Bár a kutyások amúgy is furcsa teremtmények.

Egy ilyen labda nem azoknak való, ahogy elnéztem a youtube-ot, van sok ilyen videó.

Még jó hogy strandra/Balatonra nem engedik be a kutyákat.. Az milyen nagy volna ha rex felügyelő és a társai neki állnának a fűrdőzők labdáit kiharapdálni..

2014. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi van, érzékeny pontra tapintottam mikor azt írtam zsidó vagy? :) Mi közöd más ember holmijához? Azt ad oda a kutyájának amit akar. Egy labdán így kiakadni.... Remélem majd akkor a gyerekednek se adsz oda semmilyen játékot ha ennyire fukar vagy.
2014. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Hol a retekbe van az a videó, sehol sem találom.
2014. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha a linket nem tudjátok meg nyitni akk a youtube-ba írjátok be a címét

' beach ball vs german shepherd '

Végül is arról szól, hogy egy család vagy baráti társaságnak van 2 kutyája amiknek odaadnak kettő nagyobb strandlabdákat amit azok egy perc alatt tönkre vágnak.


Nem vagyok zsidó, sem fukar:) ejnye-bejnye csak nem rasszisták vagyunk?! Nem csodálom ha csak egy kutya a legjobb barátod:)

Mint írtam, nem vagyok fukar, csak a parazlást utálom. Ha pl a blöki az orrával fociznà vissza a labdát, persze nem sajnálnám tőle. Gyerektől meg végképp nem spórolnám, neki nem az a játszadozási forma, hogy szét tép-rág valamit, meg ha rászólunk akk nem folytaja tovább, annak nincsenek ilyen gyilkolós ösztönei:)

Pont te, meg pár barátod mondjátok, hogy ne üssem bele a dolgom máséba?! Ha megládtok egy udvarba egy láncra kötött ebet, már ki vagytok akadva teljesen, képesek volnátok a nemzetőrséget rá uszítani a tulajra. (pedig nektek sincs közötök hozzá) amúgy meg Jogos, mert sz.r lehet szegénykémnek meg kötve élni 3nm-ren; ti meg csak segíteni akartok rajt. A strandlabdának is sz.r lehet amikor kiharapják, én meg azon szeretnék segíteni;)

egy frizbi, kinőtt ruha ólcsóbb meg több örömet tud okozni.

2014. ápr. 12. 07:45
 8/13 anonim ***** válasza:

"A strandlabdának is sz.r lehet amikor kiharapják, én meg azon szeretnék segíteni;)"


Te nagyon beteg ember lehetsz. Egy érzésekkel nem rendelkező, pótolható tárgyat sajnálni...

2014. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

simán megvenném én is a kutyámnak, ha több pénzem lenne :)

Bírom, amikor végre valamin kiélhetik magukat.

Én régebben az én kutyámnak vízbombát dobtam, és úgy tetszett neki,hogy széttépi, és tiszta víz lesz tőle. Teljesen rápörgött a dologra, pedig az is csak egy harapás volt.

Amúgy,ha te képes vagy sajnálni egy tárgyat,az már régen rossz. Inkább az érző lényeket sajnáljad basszus.

2014. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mi abban a beteg dolog, hogyha sajnálok valamit, amit ok nélkül tönkre tesznek? ezért betegnek kikiáltani valakit...

???

Jól írta a gábor19, tényleg furcsa egy alkat némelyikőtők.


Elszomórító, hogy te is képes volnál ilyen strandlabdát venni a kutyádnak, csak hogy kiélje magát. Pff..

2014. ápr. 12. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!