Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ha valami zajt hall...

Dóra :* kérdése:

A kutyám ha valami zajt hall a lépcsőházban elkezd ugatni. Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

4-5hónapos törpe schnauzer...

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!


2014. ápr. 11. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
A kutyákra írt programok arra lettek kifejlesztve, hogy őrizzék a házat. Ez a feladatuk! Egyébként sem kalitkában a helyük! Be kell szerezni helzette díszhalakat, macskát, tengerimalacot. Azok nem ugatnak!
2014. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez nehéz. de nem lehetetlen .

jan fennel könyvében ( tanuljunk meg ....) szépen le van írva a leszoktatási technika. talán segít .

2014. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szoktatod le, hogy rászólsz, amikor fölöslegesen ugat. Ha nagyon semmibe vesz, akkor használhatsz palackot is segítségnek. Ha az ugatás nem fölösleges, mert mondjuk jött valaki, aki be akar jönni, akkor pedig megköszönöd neki, hogy szólt, aztán a helyére küldöd, és szintén rászólsz, ha ugatni akar.

Nekem mudijaim vannak, ami elvileg egy ugatós fajta, de nálunk nincs fölösleges ugatás, és én így csináltam.

2014. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktattátok már ahhoz, hogy egyedül kell lennie? Nálunk ez bevált, csak akkor ugat, ha valami hülyegyerek a lépcsőházban szórakozik, de ha valaki elmegy/hazamegy, vagy normálisan mászkálnak, nincs semmi probléma.
2014. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hagytuk már otthon egyedül, naponta kb 5órát, de szerintem csak akkor ugat, ha valaki otthon van és más elmegy a lépcsőházban vagy jön hozzánk...

Köszi az eddigi válaszokat... :*

2014. ápr. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!