Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül havonta egy...

Mennyibe kerül havonta egy malinois táplálása?

Figyelt kérdés

Idővel szeretnék egy lány malinois kutyust, mivel szeretek előre tervezni, érdekelne, hogy körülbelül mennyi kiadásra számíthatok táp téren?

Már van egy cicám, akinek Acana tápot adok, meg vagyok elégedve a termékkel, de lehet,hogy munkakutyáknak való tápot kellene a malinak adni?

Van még olyan kiegészítő, amivel kell számolnom? Sportoló vagyok, így én rendszeresen szedek izületédőt,vitamint, ezeket a munkakutyás tápok tartalmazzák vagy külön kell venni?


Köszönöm előre is az információt!



2014. ápr. 11. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

ha a legjobbat akarod neki akkor BARF vagy PREY szerint etetd. Oda nem árt majd zöldkagyló (amúgy se) Egy mali etetését húsból megoldod olyan 6-10ezerből.


Ha valami extra tápot veszel neki ez lehet 20-25ezer is. Zöldkagylóból érdemes az emberi készítményeket min. 500mgos zöldkagyló kivonattal keresni. sokkal olcsóbbak mint a kutyáknak szántak.

2014. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!