Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap elvitték a kutyámat,...

Tegnap elvitték a kutyámat, hogy el sem búcsúzhattam tőle. Nagyon rosszul vagyok, folyamatosan sírok és nem tudok jelen pillanatban másra gondolni, csak arra, hogy valahogy vissza kell szereznem. Hogy győzhetném meg a szüleimet, hogy hozzák vissza?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi,hogy a kutyus egy kuvasz,és a szomszédok folyamatosan panaszkodtak,hogy mindig ugat a kutya,meg h a gyerekek félnek tőle.Pedig senkit nem bántott,de ez az ok ami miatt elkerült.

2014. ápr. 11. 17:52
1 2 3
 1/22 sippara ***** válasza:
57%
Addig kellett volna nevelni, meg szeretni, meg foglalkozni vele, amíg ott volt. Most már kicsit késő.
2014. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez sajnos így alakult. Gondolj arra ha tényleg úgy lesz hogy szép helyre került, ahol boldogan élhet. Tudom nagyon rossz érzés ez most. Ha van lehetőség rá akkor látogasd. Gondolom gyerek vagy és egy kuvasznak mondhatni 0-24-ben nevelés, kemény kéz kell, ahova került biztosan szeretni fogják és megnevelik rendesen. Azért ugathatott mert vagy unatkozott sokat vagy fölös energiái voltak. Az meg hogy vad lett volna, azt sajnos idegenek nem tudják felmérni, egy kuvasz külsőre tekintélyt parancsol, és tartottak tőle. Ez legyen egy intő jel neked, hogy ha valaha lesz kutyád akkor mikre vigyázz hogy kell nevelni, olvass sokat róluk
2014. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!Akkor is foglalkoztam vele,csak a szüleim elváltak és egy héten 2x tudtam vele lenni..erről azt hiszem nem én tehetek.Nem a nevelésével voltak amúgysem problémák,hanem a szomszédok kötöttek bele mindenbe.
2014. ápr. 11. 18:07
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon nehéz..nem tudom elfogadni,hogy nincs itt velem,pedig mindent megtettem,hogy itt maradjon..de ezt nem én döntöttem el.Igen,szerencsére tudom,hogy jó helyre került!
2014. ápr. 11. 18:09
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Ez már sajnos késő bánat. Akkor kellett volna megnevelni a kutyát mielőtt idáig fajult volna a dolog. Ha ilyen szinten nem volt foglalkozva vele pár nap alatt kihevered, de új kutyád ne legyen mert az is így járna!
2014. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

"egy héten 2x tudtam vele lenni..erről azt hiszem nem én tehetek"


Busz? Vonat? Tömegközlekedés? Ne mond már hogy nem tudtad volna megoldani... Vagy miért nem vittétek el eleve oda a kutyát ahol most laksz?

2014. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tettem fel egy kérdést.Köszönöm azoknak akik normális,kulturált ember módjára válaszoltak.Az olyan emberekre viszont nem tudok mást mondani,akiknek olyan kicsi az agyuk,hogy nem bírják felfogni,hogy a kutya nevelésével NEM VOLT PROBLÉMA...nem harapott,nem volt agresszív,csupán nagy testű(ez ugye fajta jellegből adódik) és,hogy sokat ugatott.Az olyan emberek akik azt mondják tömegközlekedés,busz,vonat...igen,ismerem őket.De kíváncsi lennék,kedves válaszoló,te iskola után hogy utaznál minden nap 2,5 órát,oda,és 2,5 órát vissza,amellett,hogy iskolába jársz..és talán azért nem vihettem oda a kutyát ahol a hét többi részét töltöm,mert az igények egy olyan kutyának nem adottak ott.
2014. ápr. 11. 18:19
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Tudom, milyen, amikor szemét szomszédokkal vagy körülvéve, akik beléd kötnek stb. Szerintem ez már bukta, de ha tudod, látogasd meg a kutyát, akkor lehet, hogy jobban fogod magad érezni.
2014. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Előttem szólóknak üzenem, hogy a kutyának az a dolga, hogy ugasson, nem nevelés kérdése, hogy mennyit ugat egy kutya, ezt nem lehet kedvemre szabályozgatni.
2014. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, egy ugatásgátló nyakörvvel meg lehetett volna oldani a problémát.

Idővel halványulni fog a hiánya. Te pedig, amikor saját életet fogsz élni, újra lehetsz kutyagazda.

2014. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!