Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan adagoljam a 40 kilós...

Hogyan adagoljam a 40 kilós német juhászomnak, az oltáskor kapott féreghajtó tablettát?

Figyelt kérdés
oltáskor kaptuk,de nem mondták,hogy hogyan adjuk neki. tehát 3 tabletta van. ezt egyszerre adkam neki,vagy naponta egyet?

2014. ápr. 11. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 40 kilós, akkor 4 kellett volna, mert egy tabletta 10 kg-ra elég...
2014. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a tabletta neve?
2014. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tablettától is függ, de általában 1 tabletta/10 kg, tehát 40 kg-s kutyának 4 db tabletta szükséges.


Azt a hármat add oda neki egyszerre, de mivel nem tudjuk milyen tablettáról is van szó, így inkább hívd fel az orvost és kérdezd meg tőle. Mondjuk alapból el kellett volna mondania.

2014. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Amúgy pont én is ma hoztam nekik, a 41 kg-s kutyámnak 4 és felet kell adnom, szóval 40 kg-ra nem tudom hogy adott hármat...

2014. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! nem mondta tényleg,nem is értem.. és azt se,hogy miért 3-mat adott. ANIPRANTEL a tabetta neve
2014. ápr. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!