Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? (sürgös)

Mi baja lehet? (sürgös)

Figyelt kérdés
Van egy 3 èves kuvaszom és márt 2.napja furcsán viselkedik,sokat fekszik,bágyadt,nem csóvàlja a farkát,nagyon furcsán viselkedik.A szàraz kajàt nem eszi meg,bàr tegnap kînàltunk neki konzervet,azt megette.Tegnap elvittem setàlni,nagyon kàbàn sètált,evett füvet,amit ma ki is hànyt.Az înye sàpadt.Apukàmnak most nincs pènze àllatorvoshoz,èn mit tegyek?mi lehet a baja?hogy segîtsek a kutyàmon?

2014. ápr. 12. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen beteg. Vigyétek el az állatorvoshoz! Vagy jó nézni ahogy szenved a kutyád? Elmondod az állatorvosnak hogy most nincs pénzetek, de majd megadod a tartozásod, vagy részletben fizetsz. De amúgy kölcsön is lehet kérni mástól és majd megadjátok...
2014. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, hogy tegyetek neki félre minden hónapban valamennyi pénzt, hogy ha kell, legyen mihez nyúlni, és ne mástól kelljen kérni. És igen, ÁLLATORVOS kell neki, egyértelműen beteg. Ahogy az előttem hozzászóló is írta, majd fizettek részletben, vagy kértek kölcsön. Nem tudom, hol laktok, de úgy tudom, hogy Szigetszentmiklóson talált vki egy töltött virslit, amiben méreg van, lehet, a tiétek is azt evett.
2014. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez több mint valószínű,hogy babesia.Órák alatt rosszabbodhat annyit a kutya állapota,hogy már nem lehet segíteni rajta.Nem igaz,hogy ennyire beteg kutyát nem kezel hitelben az állatorvos!Egy Imizol és egy lázcsillapító nem drága.Ha nem látja SOS orvos akár úgy,hogy kölcsönkértek pénzt valakitől,már kezdhetitek is ásni a sírt neki.

Még az segíthet,hogy SOS kerestek egy közeli állatvédő szervezetet és segítséget kértek,ilyen esetben szoktak segíteni orvoshoz juttatni.

Már bocs,de én nem nézném 2 napig a kutyám szenvedését,akár eladnám valamimet,telefont,bármit hogy meg tudjam menteni.

Ha véletlenül túlélné,mielőbb keressetek neki egy olyan új gazdát,aki el tudja vinni dokihoz,ha beteg.

2014. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos ilyenkor ingyen is segít, ha elmondod hogy nagyon beteg a kutyád de nincs most pénzetek kifizetni az állatorvos. Sürgőssen menjetek el orvoshoz vele.
2014. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mėrgezés is lehet,mindenképpen doki kellene.
2014. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy házhoz jön és ellátja a kutyust ingyen . beszélj az orvossal.
2014. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a leírtak alapján babéziának tűnik, azonnal vigyétek orvoshoz, ne itt várd a segítséget! Sürgős esetben segítenek ingyen is, meg lehet velük beszélni, hogy részletben vagy később fizetsz. Ne hagyd szenvedni!
2014. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elvittük tegnap,ez babézia.Megkérdeztül,nem segítenek ingyen,se részletre,végül 18000Ftot fizettünk és még ehez majd hozzájönnek a vakcinák.Mindenkivel van olyan helyzet,amikor nincsen pénz
2014. ápr. 13. 13:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól tettétek, hogy elvittétek, a babézia napok, sőt órák alatt elvihette volna a kutyust. Érdemes lenne a kullancsok ellen is védekeznetek valahogy, mert azok terjesztik ezt a betegséget.
2014. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elég drága volt.Nekem ügyeleten,állatkórházban,ügyeleti díjjal együtt volt 15 ezer ft.Infúziók,injekciók,minden.
2014. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!