Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik menhelyről fogadtak...

Akik menhelyről fogadtak örökbe kutyát, megtartották a nevét vagy adtak Neki másikat?

Figyelt kérdés
mivel általában minden kutyának van neve.

2014. ápr. 12. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Mar nem kolyok volt, ugyhogy megtartottuk.
2014. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megtartottuk mert amit ott kapott arra már hallgatott.
2014. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tervezem, hogy örökbe fogadok, de megpróbálkozom azzal, hogy átnevezzem. Ha nem sikerül, megtartjuk az eredeti nevét.
2014. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintetek, egy 1,5 éves kutyus megtud tanulni más nevet?
2014. ápr. 12. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3 évesen jött, adtam neki másikat, mert a menhelyes nagyon gagyi volt.:D simán megtanulta.
2014. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, hidd el ;)
2014. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :))
2014. ápr. 12. 17:00
 8/10 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Szerintem is lehetséges! :)
2014. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, én sintértelepről hoztam ki és nem volt neki neve, gyorsan ki kellett találnunk neki valami nevet, hogy kitölthessék a kiskönyvét. Rávágtuk, hogy "Csoki", mert olyan kis csokibarna. 2 hétig próbálkoztunk, nem hallgtott rá... Összeírtam pár nevet és a családi közös kávézásnál (kutya az asztal alatt szuszogott) elkezdtem őket olvasni, hogy kinek melyik tetszik.


Namármost a kutya az egyik névnél látványosan felkapta a fejét és figyelt minket. Ez volt a "Rudi" név. Rögtön hallgatott rá.


Úgyhogy kibővítettük a nevét, így lett "Csoki Rudolf", becézve Rudi :)

2014. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az enyémet 1,5 évesen fogadtam örökbe. A Bódi Guszti nevét, mindjárt átkereszteltem másik névre. Két nap alatt megszokta az új nevét.
2014. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!