Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet bármi baja ettôl? (lent)

Lehet bármi baja ettôl? (lent)

Figyelt kérdés

A kutyámmal olyan1,5-2 éve folyamatosan edzek, és most egy új akadályt raktam elé (80centis) és azelôtt ugye a legmagasabb amit ugrott az 70 centis volt, de jóval felette ugrott, így gondoltam kipróbálom ezt is. De valahogy rosszul ugorhatott, vagy nem tudom, de úgy érkezett, hogy a combhajlatánál esett neki a rúdnak. Egy kicsit sántított, akkor megmaszíroztam neki azt a környéket, meg sportkrémmel be kentem neki, azóta nem láttam semmi furát, de most, ahogy ránéztem(esti ellenôrzés), olyan fura volt, a fejét folyamatosan oda kapta, mintha viszketne neki, de nem vakarta meg semmit nem csinált, csak odanézett hirtelen; és a tekintete olyan kicsit ködös volt, de lehet, hogy csak álmos volt, vagy csak én aggódom túl, nem tudom.... De a lényeg benne, hogy mintha fájlalta volna még, de ahogy megmozgattam a lábait, meg megtapogattam a területet semmi rendellenességet nem fedeztem fel és nem jelzett hogy fájna neki. Ja, és kb. 1 éve kasztrálva lett, abban az idôszakban pihentettem is amíg gyógyult, meg utána 2 teljes hónapot kapott, tehát összesen 3 hónapot volt "szabadságon". Napi rendszerességgel szoktam vele edzeni, de max háromnegyed órát.

Szóval a konkrét kérdés: mi lehetett a baja? Elég csúnyán ért a rúdra és félek, hogy történt vele valami. Hétfôn elviszem majd orvoshoz, de addig is jó lenne valamit tudni, hogy mi is lehet.... Szerintetek?



2014. ápr. 12. 23:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és erdélyi kopó és júniusban lesz 4 éves.
2014. ápr. 12. 23:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem zúzódás.
2014. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak meghúzódott neki, vagy beütötte, figyeld azért a sérült területet. Menjetek el hétfőn mindenképp orvoshoz, mert csak ő fog tudni nektek biztosat mondani. :)
2014. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!