Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításra és felkészülésre...

Kiállításra és felkészülésre érdemes handlert alkalmazni? Jobb eredmény lesz, ha nem én vezetem fel (amatőr vagyok)? Körülbelül mennyibe kerülne egy CACIB?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem feltétlen kell handlert alkalmaznod ha te is fel tudod vezetni. Gyakorolj vele és ha nem megy rosszul te is felvezetheted. Úgyis a kutyádat bírálják nem a felvezetőt, az hogy handler vezeti-e fel vagy te nem sokat segít ha a kutyád nem jó.
2014. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is én fogom felvezetni a kutyámat, én is amatőr vagyok. Gyakorolj vele sokat, kocogjatok felvezető pórázon meg gyakorold vele a beállást, akkor te is megszokod, meg a kutyusod is megszokja. :)


Egy CACIB kiállításra a nevezési díj 6000 Ft, amennyiben tagja vagy valamelyik fajtaszövetségnek, ha nem vagy tagja, akkor 12.000 Ft. Ha több kiállításra is készültök idén, akkor érdemes belépni valamelyik szövetséghez. :)

2014. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fannybaba8 ***** válasza:
100%
Mindenkinek szíve joga hogy alkalaz magának handlert. ha nem agy magadban biztos és úgy döntesz szeretnéd ha handler vinné be kutyád akkor irj ajánlok pár embert. :) De szerintem ha sokat gyakoroltok akkor te is be tudod vinni. Van olyan handler akinek nagy a tekintéje bírók között és könnyebben nyer de őket rendesen meg kell fizetni
2014. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:

Senki sem születik úgy, hogy mindent tud. Ezt is tanulni, gyakorolni kell. Sajnos a kezdő gazdik többségének fogalma sincs, hogy valamit elbénázik, csak csodálkozik később,hogy miért nem ő nyert. Kívülről pedig egészen más látvány egy jól felkészített és bemutatott kutya, mint akivel a kezdő gazdi próbál valamit kezdeni. Eleinte mindenképp javaslom,hogy találj valakit, aki felvezeti a kutyát és megmutatja mit hogy kell csinálni,segít gyakorolni.

Az ár attól függ, kinek a kezébe adod. A nagy handlerek csak úgy vállalják el, ha előtte be is tanítják a kutyát.

Kiállításon találhatsz junior handlereket, akik szívesen segítenek. Egy tábla csokitól 50ezer forintig lehet fizetni, kinek mi éri meg.

2014. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem te vidd be. Én handler vagyok de hidd el nincs csodásabb amikor te magad viszed be a kutyádat.

+ a handlert is ki kell fizetni. De ha ragaszkodsz a handlerhez írj privátot segítek

2014. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!