Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet az alábbi...

Royalty95 kérdése:

Milyen fajta lehet az alábbi linkben található kutyus? És mekkorára nőhet?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 15. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen terrier keverékek nézem őket, nagyon kis helyesek, kis-közepes méretűek lesznek szerintem.
2014. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Theia jól mondja.


De az ingyen kiskutya sincs ingyen mert pl ha "házhoz viszik" a benzinpénzt már eleve ki kell fizetned, arra meg annyit mond amennyit akar. Én egy spiccnél jártam így, 10 km-re lakott az ürge, hát 20 ezer forintot el akart kérni...

2014. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ingyen kiskutya? Haha. :D Inkább hozz ki egyet egy menhelyről, jobban jársz. Egyébként keverékből bármi lehet, kölyökkorban nehéz megállapítani.
2014. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tippetek sincs, hogy milyen terrier lehet? :)
2014. ápr. 15. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tök mindegy, hogy milyen? Mert akkor?


Terrieres a fejük az tény, de ráadásul ahány kutya, annyi színösszeállítás, akár még valami vadászkutyus is lehet bennük.

2014. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3.nak meg a 4.nek nagyon jó a mintája!!! :D


Én is terrierre tippelek, jack russel vagy foxi,de nem lehet tudni, hívd fel őket és kérdezed meg a szülők milyen fajták voltak..

2014. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ahány kiskutya, annyi apa. De lehet az anyuka is már mix volt meg az apuka(kák) is. Ezekből bármi lehet.
2014. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!