Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi kutyának (felnőtt)...

Menhelyi kutyának (felnőtt) másik nevet szeretnék akkor könnyen megtanulja az új nevet? Úgy kell tanítani neki mintha kölyök lenne?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék egy 1-2 év körüli kutyust kihozni.Viszont sokszor nem tetszenek a nevek amiket adnak nekik és ha esetleg pont nem tetszene amit a menhelyen kapott,akkor új nevet adnék neki.


Illetve oltási könyvben átírható a név?


2014. ápr. 15. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 8 hónaposan került a menhelyre, én 1 évesen hoztam ki és nem hagytam meg az akkori nevét, nem lett belőle semmi gond kb. 2 hét alatt megszokta az újat. Nem is maga a név a fontos, hanem a hangsúly. Vannak pl. becenevei és azokra is felkapja a fejét ha olyan a hangsúly. :D
2014. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól van :D
2014. ápr. 15. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a mi kutyusunk 6-7 évesen került hozzám, három hét alatt megtanulta az új nevét:)


oltási könyvben én áthúztam a nevet és feléírtam, a chippen ingyen átírják:) a menhely, ha normális kapásból olyan oltási könyvet ad ki, amibe az általad mondott név van:)

2014. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!