Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta amelyik...

Melyik az a kutyafajta amelyik könnyen alkalmaszkodik elviseli ha egyedül van keveset ugat és aranyos és lehetőleg ha emeletes házban van azt is kibírja?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Itt szerintem elsődleges kritérium aminek meg kell felelni, az az emeletes ház. Itt pedig szerintem egy zsebdünnyögő érzi jól magát, maximum egy tacsi vagy pincsi, ennél nagyobb testű kutyát tartani szerintem már állatkínzás.
2008. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a törpe spicc is nagyon édi:) Nekem volt olyanom 2 is és jól bírták max annyi hogy nagyon hullik a bundija( mivel hosszúszőrű ez természetes:):)
2008. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ben a lakasban sicu kutyusom volt. nagyon édi, imadnivalo , kistestu ,nagyon ragaszkodo joszag. ha benti kutyat szeretnel mindenkeppen nezz utana a neten vagy egy kinyvben , hogy mely kutyusokat ajanljak hazban tartani. es az minden kutyanal van hogy naon hullik a szore- foleg a hosszabb szorueknel.ezert mi elvittuk kutyakozmetikara ahol lenyirtak a szoret, a kormeit rendbe szedtek stb. Nekem a sicu fajta naon a szivemhez nott.......... :)))))))
2008. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Kis testű, divatos szobacirkálókat vihetsz (westie, yorki...). Persze ezek társasági kutyák, így nem lehet őket napokig magukra hagyni, és attól, hogy kis testűek őket is illik naponta 2-3 alkalommal sétáltatni. Nagy testű kutyákat nem ajánlom, nekik nem való a lakás, akkor se ha kicsi a mozgás igényük.
2008. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
nekem yorkim van,hát nem mondhatnám,h nem ugatós.kertesbe lakunk,de néha már igy is rájuk kell szólnom,nehogy a szomszédok szóljanak.de viszont nekik nem hullik a szőrük.én csak ezt a fajtát ismerem jól.
2008. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a beagla-t ajánlom csak az a gond vele hogy ha egyedül lesz a lakásba venni kell neki rágcsit.
2008. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség,hogy panelban csak zsebcirkálók élhetnek!Mi egy 63 négyzetméteres panelban lakunk és egy szetterkeverékünk van!Persze le van mozgatva meg minden,otthon viszont folyton alszik,és nem úgy néz ki,mint aki ezt kínzásnak érezné!Egy nagyobb kutya is jól érezheti magát egy panelban!Sőt inkább azok valók oda,mert nem ugatnak folyton,mint a kanapéhuszárok!De visszatérve a kérdésre:szerintem a legmegfelelőbb egy keverék,skót juhász,szetter,retriever vagy pedig ha kisebb kell,akkor középuszkár lenne jó!
2008. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk van egy beagle kutyánk aki nagyon csendes, aranyos.
2012. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!